پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۳۰۲۳
تاریخ انتشار : ۱۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۴
سایت فرارو با انتشار گزارشی از زندگی شخصی هاشمی گلپایگانی در خصوص وضعیت تحصیلی دختر نامبرده اطلاعاتی می‌دهد که جای تامل دارد. هرچند رسانه‌ها اخلاقا نباید وارد این حوزه شوند، اما وقتی پای منافع ملی پیش کشیده می‌شود، ضرورت پاسخگویی آقای هاشمی گلپایگانی یک الزام خواهد بود.
شعار سال: موضعی که دبیر ستاد امر به معروف در مقابل مردم گرفته‌اند، رنگ و بوی قهر و لجاجت دارد. مواضعی که پافشاری بر آن، مردم به جان هم انداخته و بستر سوءاستفاده‌ی سودجویان را فراهم می‌کند. پرسش امروز، اما این است که چرا تندروی‌های برخی مسوولان، در زندگی شخصی‌شان دیده نمی‌شود؟

محمدصالح هاشمی گلپایگانی، خردادماه ۱۴۰۰ با حکم کاظم صدیقی فعالیتش را به عنوان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آغاز کرد. او از ابتدای فعالیتش، مواضع تندی نسبت به امور اجتماعی داشت. فعالیت گشت ارشاد در مدت فعالیت او، بیشتر و برخورد پلیس امنیت اخلاقی با شهروندان تندتر شد. تلاش ستاد امر به معروف به افزایش سختگیری‌ها در یک سال اخیر قابل تأمل است. از جاسوس‌پروری در ادارات و بانک‌ها تا جریمه نقدی بدحجاب‌ها و بی‌حجاب‌ها در خیابان...

تندروی‌های هاشمی گلپایگانی، اما محدود فعالیتش در ستاد امر به معروف و نهی از منکر نیست. نعمت احمدی در گفتگو با فراز گفته بود هاشمی‌گلپایگانی در دانشگاه آزاد همه را قلع و قمع کرد. آنقدر تندرو بود و آنقدر مسایل را شخصی کرده بود که وقتی ارتقای درجه گرفت و از آن‌جا رفت همکارانش جشن گرفتند و شیرینی دادند.

او در تازه‌ترین اظهاراتش، به استقبال از تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها اشاره کرده است. این حرف واکنش مردم را برانگیخت. تا جایی که مشخص شد دخترش، ترمه سادات هاشمی گلپایگانی، فارغ التحصیل دانشگاه کاتولیک لوون در بلژیک است. دانشگاهی که هرچه باشد، تفکیک‌شده جنسیتی نیست.

موضعی که دبیر ستاد امر به معروف در مقابل مردم گرفته‌اند، رنگ و بوی قهر و لجاجت دارد. مواضعی که پافشاری بر آن، مردم به جان هم انداخته و بستر سوءاستفاده‌ی سودجویان را فراهم می‌کند. پرسش امروز، اما این است که چرا تندروی‌های برخی مسوولان، در زندگی شخصی‌شان دیده نمی‌شود؟
تعداد بازدید : 44

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت فراز، تاریخ انتشار:۸ شهریور ۱۴۰۱، کدخبر:53391،www.farazdaily.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین