پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۵۱۸۳
تاریخ انتشار : ۱۸ آذر ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۳
دکتر «بهرام عین‌اللهی» ۱۷ آذرماه در جریان سفر یک روزه خود به استان مرکزی اظهار داشت: تاکنون ۷۹ مرکز درمانی با ۱۰ هزار و ۸۰۰ تخت به بهره برداری رسیده است و تا پایان امسال ۷۷۰۰ تخت بیمارستانی دیگر به مجموعه درمانی کشور اضافه می‌شود و با این روند، خدمات بهتری به مردم کشور ارائه می‌شود.

شعار سال: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تا پایان سال ۷۷۰۰ تخت به بخش درمان کشور اضافه می‌شود.

دکتر «بهرام عین‌اللهی» ۱۷ آذرماه در جریان سفر یک روزه خود به استان مرکزی، در حاشیه بازدید از مرکز درمانی شماره یک شهر شازند در ارتباط زنده با بخش خبر ۱۴ و در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از شروع دولت سیزدهم تا امروز ۸۵۰ پروژه بهداشتی بزرگ در کشور افتتاح شده است و تا پایان امسال این رقم به ۲ هزار پروژه می‌رسد که در طول تاریخ کشور افتتاح این تعداد مرکز بهداشتی بی سابقه بوده است.

او افزود: تاکنون ۷۹ مرکز درمانی با ۱۰ هزار و ۸۰۰ تخت به بهره برداری رسیده است و تا پایان امسال ۷۷۰۰ تخت بیمارستانی دیگر به مجموعه درمانی کشور اضافه می‌شود و با این روند، خدمات بهتری به مردم کشور ارائه می‌شود.

او با اشاره به سفر خود به شهرستان شازند و افتتاح پایگاه اورژانس ۱۱۵ توره، پد هوایی این شهر، افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت هندودر، گفت: پس از شازند عازم اراک خواهیم بود و از بیمارستان ولیعصر (عج) که با بیش از ۴۰۰ تخت یکی از بیمارستان‌های بزرگ اراک محسوب می‌شود بازدید خواهیم داشت.

عین‌اللهی اضافه کرد: در سفر ریاست جمهوری ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه بیمارستان ولیعصر اختصاص یافت و امیدواریم یکی از مراکز پیشرفته کشور باشد.

مرکز شبانه روزی خدمات درمانی شماره یک شازند در مساحتی به وسعت ۲۰۶۸ متر در حال احداث است که تاکنون به پیشرفت ۷۰ درصدی رسیده است و تا پایان سال تکمیل می‌شود.

این پروژه در سه طبقه (طبقه اول به مساحت ۸۵۰ متر ویژه بخش درمانی، طبقه دوم مرکز بهداشت و طبقه سوم بخش اداری) پس از شش سال توقف در حال ساخت است و اعتبار مورد نیاز برای کل پروژه ۱۶ میلیارد تومان برآورد شده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت نورنیوز، تاریخ انتشار:۱۷ آذر ۱۴۰۱، کدخبر: ۱۲۰۳۷۲، nournews.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین