پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۵۷۲۸
تاریخ انتشار : ۱۴ دی ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۲
محمد فاضلی، استادیار سابق دانشگاه شهیدبهشتی گفت: مطمئنم معترضین اکثریت بسیار زیادی از جامعه هستند، اما اینکه چند درصد از معترضین در آن سوی قطب هستند، نمی‌دانم. فاضلی افزود: وقتی «میانداری» فحش و تبدیل به «وسط‌باز» می‌شود، نشان می‌دهد در یک جریان طبیعی جامعه دوقطبی شده و در جریان سیاسی هم عده‌ای می‌خواهند از این جریان طبیعی استفاده کنند.

شعار سال: محمد فاضلی، استادیار سابق دانشگاه شهیدبهشتی گفت: مطمئنم معترضین اکثریت بسیار زیادی از جامعه هستند، اما اینکه چند درصد از معترضین در آن سوی قطب هستند، نمی‌دانم.

 مهمترین اظهارات او به نقل از هم میهن به شرح زیر است: 

وقتی «میانداری» فحش و تبدیل به «وسط‌باز» می‌شود، نشان می‌دهد در یک جریان طبیعی جامعه دوقطبی شده و در جریان سیاسی هم عده‌ای می‌خواهند از این جریان طبیعی استفاده کنند.

بررسی و تحلیل توییتر و کامنت‌ها و نوع واکنش‌ها نشان می‌دهد جامعه دوقطبی شده است و طرفین چندان ظرفیت گفتگو ندارند.

من مطمئنم معترضین اکثریت بسیار زیادی از جامعه هستند، اما اینکه چند درصد از معترضین در آن سوی قطب هستند، نمی‌دانم. دوقطبی شدن برای جامعه خطر است، زیرا امکان مفاهمه و گفتگو و صورت بندی کردن هر راهکار غیرخشونت‌آمیزی را غیرممکن می‌کند.

تعداد بازدید : 10

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری تحلیلی تابناک، تاریخ انتشار:۱۴ دی ۱۴۰۱، کدخبر: ۱۱۵۷۹۸۶، www.tabnak.ir/ و سایر منابع

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین