پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۷۴۳۱
تاریخ انتشار : ۱۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۹
یک دادگاه در اراضی اشغالی یائیر نتانیاهو فرزند نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را در پرونده شکایت عضو سابق کنست به پرداخت غرامت محکوم کرد.

شعارسال: یک دادگاه در اراضی اشغالی «یائیر نتانیاهو» پسر «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را در پرونده شکایت «استاو شبیر» عضو سابق کنست، به پرداخت غرامت محکوم کرد.

وب‌سایت عبری والا اعلام کرد که یک دادگاه در اراضی اشغالی علیه پسر نتانیاهو حکم صادر کرد.

محکومیت پسر نتانیاهو در دادگاه به جرم افترا و آزار جنسی

 وب‌سایت صهیونیستی تأکید کرد که این دادگاه یائیر نتانیاهو را به پرداخت ۷۰ هزار شِکِل (واحد پولی رژیم صهیونیستی) غرامت به «استاو شفیر» نماینده سابق کنست محکوم کرد.

استاو شفیر در سال ۲۰۲۱ شکایتی علیه پسر نتانیاهو مطرح کرد و از دادگاهی در اراضی اشغالی خواست وی را به‌دلیل انتشار افترا به پرداخت غرامت ۱۴۳۶۰۳ شِکِل و همچنین ۱۲۰ هزار شِکِل دیگر نیز به‌دلیل آزار جنسی محکوم کند.

صدور حکم علیه یائیر نتانیاهو در حالی صادر شده است که اخیراً بنیامین نتانیاهو طرح اصلاحات قضائی را مطرح کرد که احزاب مخالف معتقدند نتانیاهو اساساً به‌دلیل اینکه دست‌کم در ۵ پرونده قضائی با اتهاماتی نظیر «سوءاستفاده از قدرت»، «سوءاستفاده از اعتماد عمومی»، «دریافت رشوه» و «کلاهبرداری» روبه‌روست، وزارت دادگستری را به انجام اصلاحات قضائی موظف کرده است.

از زمان روی کار آمدن کابینه راست‌افراطی بنیامین نتانیاهو در اراضی اشغالی، آشوب و تنش و درگیری، عناوین اصلی هستند که می‌توان اوضاع صهیونیست‌ها را با آن توصیف کرد. از دو ماه قبل تظاهرات گسترده‌ای علیه نتانیاهو و کابینه وی در مناطق مختلف فلسطین اشغالی به‌راه افتاد و این اعتراضات طی روز‌های گذشته بعد از تصمیم جنجالی بنیامین نتانیاهو برای برکناری «یوآو گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به اوج خود رسید.

سایت تحلیلی خبری شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: 10فروردین1402، کدخبر: 2873421،www.tasnimnews.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین