پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۹۶۸۵
تاریخ انتشار : ۰۱ تير ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۹
مجید نوری فرزند حمید نوری از مقامات سابق قضایی در دهه ۶۰ که توسط دادگاه سوئد بازداشت شده با شبکه بی‌بی‌سی فارسی مصاحبه داشته که احتمالا ویدئوی گفت‌وگو را دیده‌اید؛ نکته کمتر توجه شده در این گفت‌وگوها این است که اگر مصاحبه شونده بر اطلاعات تاریخی مسلط باشد، مجری‌های بی‌بی‌سی از بازجوخبرنگاری به وضعیت آچمزی شیفت می‌دهند. البته لازم به توضیح است که حسب ماده ۵۰۰ تعزیرات مصاحبه با شبکه‎ های بیگانه علاوه بر نص صریح قانون، خلاف مصوبه شورای عالی امنیت ملی است .

شعار سال: مجید نوری فرزند حمید نوری از مقامات سابق قضایی در دهه ۶۰ که توسط دادگاه سوئد بازداشت شده با شبکه بی‌بی‌سی فارسی مصاحبه داشته و مدعی شده که پدرش بی‌گناه است و او یک قهرمان ملی است.

درس هایی از گفتگوی فرزند حمید نوری با بی بی سی
گفتنی است حسب ماده ۵۰۰ تعزیرات مصاحبه با شبکه‎‌های بیگانه علاوه بر نص صریح قانون، خلاف مصوبه شورای عالی امنیت ملی است و مصوبات این شورا نیز در حکم قانون بوده و لازم الاجرا است.

تعداد بازدید : 24

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از شبکه شرق، تاریخ انتشار:۳۱ خرداد ۱۴۰۲، کدخبر: ۸۸۴۸۷۷، www.sharghdaily.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین