پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۱۸۳۸
تاریخ انتشار : ۲۵ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۴
دادگاه کپنهاگ فرد مهاجم به سفیر ایران در دانمارک را مجرم شناخت. آندرس لارسن، دادستان ویژه پرونده فرد مهاجم به سفیر ایران در دانمارک که مجرم شناخته شده است، می‌گوید: این مرد به درمان در بخش روانپزشکی محکوم شده و حداکثر زمان مشخصی برای درمان وی نیز تعیین نشده است.

شعار سال: دادگاه کپنهاگ فرد مهاجم به سفیر ایران در دانمارک را مجرم شناخت.

آندرس لارسن، دادستان ویژه پرونده فرد مهاجم به سفیر ایران در دانمارک که مجرم شناخته شده است، می‌گوید: این مرد به درمان در بخش روانپزشکی محکوم شده و حداکثر زمان مشخصی برای درمان وی نیز تعیین نشده است.

عامل تعرض به سفیر ایران در دانمارک مجرم شناخته شد
وی در کیفرخواستی که ارائه کرده بود، خواستار مجازات مهاجم بر اساس اقدام فیزیکی با ماهیت بسیار تهاجمی، وحشیانه و خطرناک علیه یک دیپلمات شده بود.

دادگاه کپنهاگ نیز با درخواست دادستان موافقت کرد و فرد مهاجم را بر اساس کیفرخواست مجرم شناخت.

پانزدهم مهر ۱۴۰۱، فرد محکوم شده ضمن بالا رفتن از دیوار سفارت جمهوری اسلامی ایران در دانمارک با چاقو به سفیر کشورمان حمله‌ور شد که بعد از ناکامی در این حمله، به آسیب رساندن به اموال سفارت و کارکنان پرداخت و پس از حضور پلیس در محل، خود را به آن‌ها تسلیم کرد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت مشرق نیوز، تاریخ انتشار:۲۵ شهریور ۱۴۰۲، کدخبر: ۱۵۲۶۸۹۹، www.mashreghnews.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین