پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۲۸۱۷
تاریخ انتشار : ۲۳ آبان ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۷
بیژن عبدالکریمی از آبرو ریزی تمدن غرب بخاطر حمایت از جنابت اسرائیل متاسف است. اما تاسف بیشتر او بخاطر روشنفکرانی است که از کینه جمهوری اسلامی به دفاع از شر مطلق و کثافت محضی چون اسرائیل برخاستند. می گوید ، از آنها بیزاری می جویم و بسیار گله دارم.

شعارسال: عبدالکریمی معتقد است که غرب تمام تمدن و تاریخ و پیشینه چند صد ساله اش را یکجا خرج کشور جعلی و جنایتکار اسرائیل کرد و برایش دیگر هیچ آبرویی نماند. واقعا تعبیر شگرف و نویی بود و حقیقتا غرب برای دفاع از این نطفه حرام استعماری اش تمام تاریخ و تمدنش را به فنا داد.

در ویدئوی دیگر هم می‌گوید جامعه ایران به خاطر احاطه شدن توسط رسانه‌های فارسی زبان بیگانه و به خاطر مشکلات داخلی اش از معیشت گرفته تا هر چه هست تب دار است و هذیان می‌گوید و توده‌ای و گله وار عمل می‌کند. به بیمار تب دار نمی‌توان چندان خرده گرفت. اما وای بر آن روشنفکرانی که از کینه جمهوری اسلامی به دفاع از شر مطلق و کثافت محضی، چون اسرائیل برخاستند. از آن‌ها بیزاری می‌جویم و بسیار گله دارم.

تعداد بازدید : 2

پایگاه خبری تحلیلی شعارسال برگرفته از منابع گوناگون

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین