پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۲۹۳۶
تاریخ انتشار : ۰۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۹
حسن روحانی در جلسه دوره‌ای با وزیران و معاونانش در دولت‌های یازدهم و دوازدهم درباره شرکت خود در انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفته بود:«من به عنوان کسی که از پشت‌پرده‌ها خبر دارم، می‌دانم با خیابان مشکل ما حل نمی‌شود. قهر و خانه‌نشینی هم مساله را حل نمی‌کند».سپهر خلجی دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت در واکنش به اظهارات روحانی، در شبکه اجتماعی ایکس نوشت؛ «در حالیکه از صبح جمعه دولت خودت خبری نداری، چگونه از پشت پرده ها خبر داری؟». اما این توئیت خلجی بدون پاسخ نماند و حسام‌الدین آشنا مشاور روحانی در دولت پیشین در واکنش به کنایه سپهر خلجی به حسن روحانی نوشت؛ «آیا تحمل شنیدن پشت‌ پرده آن غروب جمعه تا غروب دوشنبه را دارید؟». سوال اینجاست که پشت پرده آن غروب جمعه تا غروب دوشنبه ،مگر چه بود؟

شعارسال: خلجی، رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت در صفحه‌ی شخصی خود در توییتر نوشت: در حالیکه از صبح جمعه دولت خودت خبری نداری، چگونه از پشت پرده‌ها خبر داری؟

روایت ها از پشت پرده آن غروب جمعه تا غروب دوشنبه ؟!

خلجی این اظهارات را در واکنش به سخنان اخیر روحانی به زبان آورده است. روحانی این هفته در جلسه دوره‌ای با وزیران و معاونان رئیس‌جمهور در دولت‌های یازدهم و دوازدهم درباره شرکت خود در انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفته بود: «من به عنوان کسی که از پشت‌پرده‌ها خبر دارم، می‌دانم با خیابان مشکل ما حل نمی‌شود. قهر و خانه‌نشینی هم مساله را حل نمی‌کند.»

کنایه دیگر خلجی به ماجرای اظهارات روحانی پس از اعلام افزایش قیمت بنزین بود که گفته بود: «من هم صبح جمعه فهمیدم بنزین گران شده است.»

حسام الدین آشنا، اما اکنون در توییت معناداری درمورد این ماجرا و در واکنش به خلجی نوشت: آیا تحمل شنیدن پشت پرده آن غروب جمعه تا غروب دوشنبه را دارید؟

تعداد بازدید : 16

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت فرارو، تاریخ انتشار: 3آذر1402، کدخبر: 685710، fararu.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین