پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۴۹۵۵
تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۱:۰۸
عباس سلیمی نمین فعال سیاسی اصولگرا بیان داشت که «قطعاً امکان گشایش فضای سیاسی برای اصلاح طلبان وجود خواهد داشت، بعید می‌دانم که مشکلی برای حضور اصلاح طلبان وجود داشته باشد. آقایان جهانگیری، همتی و لاریجانی مشکلی برای حضور در صحنه ندارند. اینکه لاریجانی شخصاً به صحنه بیاید مشخص نیست. رهبری خواهان اصلاح جفایی است که انجام شد.». جبهه پایداری بعید است کاندیدا مشخصی داشته باشد، احتمال دارد که همچنان بر اساس ائتلافی که در مجلس دنبال کرد، وارد میدان شود.

شعارسال: فعال سیاسی اصولگرا، درباره احتمال گشایش فضای سیاسی برای اصلاح طلبان گفت: قطعاً این امکان وجود خواهد داشت، بعید می‌دانم که مشکلی برای حضور اصلاح طلبان وجود داشته باشد.

عباس سلیمی نمین، فعال سیاسی اصولگرا، درباره تضاد میان اصولگرایان در انتخابات گفت: به طور قطع اصولگرایان هم کاندیدا‌های متعدد خواهد داشت و اصلاح طلبان هم چنین وضعیتی را تجربه می‌کنند. بعید است که اصلاح طلبان روی یک فرد متمرکز باشند. ساختار تشکیلاتی اصولگرایان تلاش خود را خواهد کرد، اما من فکر می‌کنم خوشبینی است که یک نفر از اصولگرایان تمام سلایق را نمایندگی کند.

جهانگیری و همتی مشکلی برای کاندیداتوری ندارند +  رهبری خواهان اصلاح جفایی است که انجام شد

وی در ادامه درباره جریانات درون اصولگریان گفت: ما سه جریان مشخص را درون اصولگرایان می‌بینیم، اول جریان میانه رو، دوم کسانیکه کمتر دیگران را قبول دارند و سوم کسانیکه سنتی بوده‌اند. الان معلوم نیست این سه جریان با کدام نامزد‌ها به میدان بیایند. در این جریانات هم افراد متعددی وجود دارد که با یکدیگر رقابت می‌کنند. قطعاً در درون خود به توافق خواهند رسید. مثلاً از کسانیکه در دولت هستند، چند کاندیدا وجود دارد.

او افزود: جبهه پایداری بعید است کاندیدا مشخصی داشته باشد، احتمال دارد که همچنان بر اساس ائتلافی که در مجلس دنبال کرد.

سلیمی نمین درباره احتمال گشایش فضای سیاسی برای اصلاح طلبان گفت: قطعاً این امکان وجود خواهد داشت، بعید می‌دانم که مشکلی برای حضور اصلاح طلبان وجود داشته باشد. آقایان جهانگیری، همتی و لاریجانی مشکلی برای حضور در صحنه ندارند. اینکه لاریجانی شخصاً به صحنه بیاید مشخص نیست. رهبری خواهان اصلاح جفایی است که انجام شد.

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت فرارو، تاریخ انتشار: 6خرداد1403، کدخبر: 738932، fararu.com

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین