پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۵۰۰۲
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۳۹
ساعاتی قبل مالک شریعتی در توییتی اعلام کرد؛ مالک شریعتی، امیرحسین ثابتی، کامران غضنفری، زهره‌سادات لاجوردی، روح‌الله نجابت، ابراهیم رضایی و قاسم روانبخش در نامه‌ای خواستار رد اعتبارنامۀ غلامرضا تاجگردون شدند. شنیده شده که برخی از افراد مورد اشاره قصد ورود به موضوع رد اعتبارنامه یکی از نمایندگان منتخب شهرستان‌های استان تهران را هم دارند. موسی غضنفرآبادی نماینده مجلس دوازدهم در خصوص رد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون گفت: من اطلاعی ندارم و تنها شنیدم که عده‌ای به اعتبارنامه تاجگردون اعتراض کردند؛ و من این نامه را امضا نکردم.

شعارسال: موسی غضنفرآبادی نماینده مجلس دوازدهم در خصوص پیگیری رد اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون نماینده منتخب گچساران بیان داشت که، من اطلاعی ندارم و تنها شنیدم که عده‌ای به اعتبارنامه تاجگردون اعتراض کردند؛ و من این نامه را امضا نکردم. اما بعید است اعتبار نامه تاجگردون رد شود.

آیا اعتبارنامه تاجگردون دوباره رد خواهد شد؟

لازم به توضیح است که در روز گذشته، مالک شریعتی در توییتی اعلام کرد؛ مالک شریعتی، امیرحسین ثابتی، کامران غضنفری، زهره‌سادات لاجوردی، روح‌الله نجابت، ابراهیم رضایی و قاسم روانبخش در نامه‌ای خواستار رد اعتبارنامۀ غلامرضا تاجگردون شدند.

آیا اعتبارنامه تاجگردون دوباره رد خواهد شد؟

تاجگردون معتقد است که استارت رد صلاحیت هایش از افشاگری صورت پذیرفته در خصوص نهاد پشت پرده مجوز دهنده برای افزایش قیمت بنزین که منجر به حوادث آبان ۱۳۹۸ شد، رقم می‌خورد. مخالفین، بحث شبکه‌های مالی، برخی لابی‌ها، پشتیبانی از معاملات و افراد خاص، شائبه‌های زمین خواری و ... را به میان می‌کشند.

اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال، برگرفته از منابع گوناگون

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین