پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۵۵۴۴۷
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۸
سدیف بدری با اشاره به اینکه سخنان امروز نماینده تهران درباره بررسی تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در کمیسیون عمران خلاف واقع بود، گفت: محمود صادقی یا باید مدارک خود را در این باره ارائه دهد یا از پشت تریبون پارلمان از همه عذرخواهی کند.

شعارسال: صدیف بدری نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه 24 اسفند) طی تذکری شفاهی مستند به ماده 79 آیین‌نامه داخلی مجلس، گفت: امروز آقای محمود صادقی درباره بررسی تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در کمیسیون عمران مطالبی بیان کرد که خلاف واقع بود.

وی تصریح کرد: من به عنوان سخنگوی کمیسیون عمران اعلام می‌کنم اگر آقای صادقی مدارکی درباره گفته‌های خود دارد به هیأت رئیسه مجلس ارائه کند تا آنها را بررسی کنند؛ آقای صادقی یا باید مدارک ارائه کند، یا از پشت تریبون پارلمان از همه عذرخواهی کند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه این کمیسیون به دور از حاشیه‌ها و جنجال‌سازی‌ها به دنبال تحقیق و تفحص از شهرداری تهران بود،‌ گفت: آیا اگر مخالفت با تحقیق و تفحص هم به نفع آقای صادقی بود باز هم این گونه به کمیسیون عمران هجمه وارد می‌کرد؟

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار خبر 24 اسفند 1395، کدمطلب: 13951224000608 ،www.farsnews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین