پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۵۵۸۰۳
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۰
وزیر امور خارجه روسیه در اظهاراتی تصریح کرد که غرب به عمد کمپینی را برای بی‌اعتبار کردن مسکو به راه انداخته است.

شعارسال: «سرگئی لاوروف» وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که غرب به عمد کمپین بی‌اعتبار سازی روسیه را به راه انداخته است.

وی تصریح کرد که مسکو از تعدد مواردی که خبرنگاران روس از انجام وظایف حرفه‌ای خود در کشورهای غربی، محدود می شوند، نگران هستیم.

رئیس دستگاه دیپلماسی روسیه تصریح کرد با توجه به رشد سریع فناوری اطلاعات و ارتباطات، حمایت از ثبات جهانی تا حد زیادی به تلاش‌های بی‌طرفانه رسانه‌ها بستگی دارد.

لاوروف هشدار داد که تلاش‌های هماهنگ غرب برای بی‌اعتبار کردن روسیه مفید نیست و گفت:‌«ما در خصوص تعدد مواردی که فعالیت‌ حرفه‌ای خبرنگاران ما محدود می‌شود نگرانیم. امیدواریم که ارتباطات حرفه‌ای همچنان بتواند استانداردهای فعالیت‌های خبرنگاران را بهبود و ارتقا بخشد».

وزیر امور خارجه روسیه روز جمعه (امروز) در نشست با نمایندگان سازمانهای غیردولتی روسیه از تلاش‌های برخی از کشورهای اروپایی برای نادیده‌ گرفتن گرایشات نئونازی ابراز نگرانی کرد.

خبرگزاری تاس گزارش کرد، لاوروف اینگونه گفت: «ما عمیقاً درباره تلاش‌های برخی کشورهای اروپا برای چشم‌پوشی از گسترش گرایشات نئونازی، اقدامات خرابکاری علیه آثار تاریخی و آثار باستانی مربوط به زمان جنگ جهانی دوم نگران هستیم».

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار خبر 27 اسفند 1395، کدمطلب: 13951227000363 ،www.farsnews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین