پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۹۷۰۸
تاریخ انتشار : ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
آقای رئیس جمهور نتیجه شکایت مدیر وابسته به دولت شما را به دلیل انتقاد از او به عنوان جایزه‌ای از دولت شما می‌پذیرم و حتی آماده رفتن به زندان هستم.

شعار سال: حسین یزدی صاحب امتیاز و سردبیر مبین ۲۴ و کانال این پایگاه خبری، ایران تایمز در نامه‌ای به رئیس جمهور در قالب چند توییت خطاب به دکتر حسن روحانی نوشت:

1- سلام آقای رئیس جمهور
‏شما گفتید تا می‌توانید از دولت من و حتی بیشتر از خود من انتقاد کنید.
‏آقای رئیس جمهور من چهار ماه است از کارخانه فولادمبارکه بیرون آمده‌ام ،به دلیل آنکه به دلایل سیاسی با من که کارمند آن‌ها بودم عادلانه رفتار نکردند.

2- آقای رئیس جمهور پس از خروج من از کارخانه و قطع وابستگی به آن، رسانه‌ای که تنها مالکیت آن با من است انتقاداتی از مدیریت این کارخانه همچون بسیار صنایع دیگر انجام داده است و این کارخانه به جای شکایت از رسانه قانونی ما از اینجانب به پلیس فتای مبارکه شکایت کرده است.

3- آقا رئیس جمهور نه منزل من هرگز در مبارکه بوده و نه حتی محل کار من آن زمان که کارمند این کارخانه بودم در مبارکه بوده است ،بلکه من در کارخانه‌ای وابسته به این کارخانه در زرین شهر کار می‌کردم اکنون این کارخانه به دلیل نفوذی که در منطقه مبارکه دارد از اینجانب در مبارکه شکایت کرده است.

4- آقای رئیس جمهور، من به عنوان یک خبرنگار و به عنوان یکی از مسئولین ستاد مجازی جنابعالی و به خاطر رنج هایی که برای پیروزی شما کشیده‌ام در خانه می‌نشینم تا مدیر شرکتی که بیشترین سهام آن متعلق به دولت است من را به بند بکشد و زندان را جایزه‌ای می‌دانم برای زحمات خودم برای دولت شما.

5- آقای دکتر روحانی ،هر مدیری و هر قدرتمندی به اندازه زوری که دارد در این کشور برای خود حکومت تشکیل داده است و به دیگران ظلم می‌کند ، بگذار این زندان و این محاکمه یادآوری باشد که یک مدیر کارخانه تولید فولاد می‌تواند یک خبرنگار را و یا یک کارمند سابق خود را برای نقد به زندان بیاندازد.

6- آقای رئیس جمهور ،نزدیک ۱۰سال است من در این کارخانه کار می‌کردم ،در تمامی این سال‌ها قرارداد شغلی من را سه ماه به سه ماه تمدید کردند،بعد از این همه سال یک گروه نگرفتم و اکنون هم که بیرون آمده‌ام می خواهند به حبس بکشند تا قدرت خود را به طور کامل به من دیکته کنند چون اینجا ایران است.

7- آقای دکتر روحانی برای حل و فصل این داستان نزد دولتمردان شما گردن کج نخواهم کرد تا واسطه شوند و مشکل را حل کنند، از شما می‌خواهم به عنوان منتخب خودم و ملتم به این ظلم در دولت خود رسیدگی کنید.
‏با تشکر
‏خبرنگاری که شش سال است در کنار دولت شما ایستاده و هزینه‌های آن را پرداخته است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری مبین24، تاریخ 28 آذر 96، کد مطلب: 835: www.mobin24.ir


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین