پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۹۹۸۱۹
تاریخ انتشار : ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۹
دبیرکل حزب‌الله لبنان، هیأتی از جبهه مردمی برای آزادی فلسطین را به حضور پذیرفت و در این دیدار اعلام کرد اکنون که محور مقاومت دستاوردهایی در مقابله با تروریسم داشته، زمان کافی برای مبارزه با رژیم صهیونیستی فراهم شده است.

شعار سالهیأتی از جبهه مردمی برای آزادی فلسطین با سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان دیدار کرد.

نصرالله در این دیدار تأکید کرد محور مقاومت پس از دستاوردهایش در مقابله با تروریسم، وقت کافی برای نبرد با اسرائیل دارد و باید یک طرح مشترک برای مقابله با این رژیم اشغالگر اتخاذ شود.

در این دیدار که چند ساعت طول کشید، نصرالله اعلام کرد شناسایی قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی یک بیانیه بالفور جدید است.

وی در ادامه مبارزه فلسطینی‌ها را ارج نهاد، به وحدت داخلی فراخواند و تأکید کرد انتفاضه، گزینه‌ای است که ملت فلسطین و قوای ملی و اسلامی بر روی آن اجماع دارند.

سید حسن نصرالله تأکید کرد برای اینکه انتفاضه به ثمر بنشیند و اهدافش محقق شود باید تمام توان ملت تجمیع شود و همه پیرامون انتفاضه جمع شوند.

هیأت جبهه مردمی برای آزادی فلسطین نیز از آمادگی برای مشارکت در هر فعالیت ضد اسرائیلی و طرح مشترک برای مقابله با اشغالگر خبر داد .

هیأتی از جنبش فتح نیز هفته جاری با نصرالله دیدار کردند و در این دیدار درباره آخرین تحولات فلسطین صحبت شد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری فارس ، تاریخ انتشار 30آذر 96، کدمطلب:13960930000247، www.farsnews.com


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین