سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
تفاوت هشتمین کنگره ترویج با کنگره های پیشین از دیدگاه دکتر داریوش حیاتی
هشتمین کنگره ملی ترویج و آموزش کشاورزی؛

تفاوت هشتمین کنگره ترویج با کنگره های پیشین از دیدگاه دکتر داریوش حیاتی

دکتر داریوش حیاتی استاد تمام دانشکده کشاورزی دانشگاه شیراز، در خصوص هشتمین کنگره ملی ترویج و آموزش کشاورزی بیان داشته است که ، این رویداد علمی، فرصت گرانبهایی برای دانشجویان از نظر آشنایی عینی با توانمندی های رشته و افزایش تعامل با صاحب نظران علمی و اجرایی بوده و موقعیت منحصر بفردی برای مدیران ارشد بخش کشاورزی و منابع طبیعی کشور ، برای تبادل تجارب ، توسعه توان سیاستگذاری بواسطه آشنایی با متخصصین بخش و افزایش پتانسیل تشکیل اتاق های فکر تخصصی ، محسوب می شود.
وبینار تعاونی ها در پساکرونا
خانه تعاونگران ایران برگزاری مي کند؛

وبینار تعاونی ها در پساکرونا

در این وبینار چالش های تعاونی ها در پساکرونا بررسی و پیرامون راهکارهای مبتنی بر نوآوری و کارآفرینی برای رونق تعاونی ها در دوران بهبود پس از کرونا بحث و گفت گو خواهد شد.
نسخه شفابخش ایران، مهندسی صنایع است
بیانیه شانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع؛

نسخه شفابخش ایران، مهندسی صنایع است

شانزدهمین کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع ایران با همکاری دانشگاه الزهرا (س) و انجمن مهندسی صنایع ایران، با هدف تبادل دانش، مفاهیم، روش ها و روند‌های جدید این حوزه و با محوریت مهندسی صنایع و تحول دیجیتال، 2 و 3 بهمن 1398، در محل سالن همایش های دانشگاه الزهرا (س) برگزار ‌شد.
برگزاری همایش
در دانشگاه خوارزمی برگزاری می‌شود؛

برگزاری همایش "فلسفه ذهن"

انجمن علمی فلسفه دانشگاه خوارزمی همایشی با عنوان فلسفه ذهن را برگزار می‌کند.
هفتمین همایش پیشرفت وتوسعه علمی کشور+عکس
راهبردهای توسعه؛

هفتمین همایش پیشرفت وتوسعه علمی کشور+عکس

هفتمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور با عنوان "راهبردهای توسعه با محوریت آموزش عالی" توسط شورای انجمن‌های علمی ایران در تاریخ هشتم بهمن ماه 1398 با حضور جنابان آقایان دکتر مسعود برومند، معاونت محترم پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری؛ دکتر جعفر توفیقی، ریاست محترم پژوهشگاه صنعت نفت و ریاست انجمن جمعیت توسعه علمی ایران؛ دکتر رضا فرجی دانا، مشاور محترم ریاست جمهوری؛ دکتر محمد جلالی، دبیر محترم کمیسیون انجمن های علمی ایران و حضور بیش از 200 نفر از اعضای محترم هیأت مدیره انجمن های علمی و مدیران ارجمند کشور در محل دانشگاه خاتم برگزار گردید.
لزوم خودکفایی در برگزاری کنفرانس‌های پژوهشی
پژوهشگر برتر:

لزوم خودکفایی در برگزاری کنفرانس‌های پژوهشی

پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: «انجمن‌های علمی باید در برگزاری همایش‌های علمی پژوهشی فعال‌تر باشند؛ چراکه این موضوع سرعت پیشرفت پژوهش در کشور را بالا می‌برد.»
ششمین همایش ملی انجمن علمی هنر‌های تجسمی ایران اسفندماه برگزار می‌شود
به میزبانی دانشگاه تهران؛

ششمین همایش ملی انجمن علمی هنر‌های تجسمی ایران اسفندماه برگزار می‌شود

ششمین همایش ملی انجمن علمی هنر‌های تجسمی ایران با رویکرد «مبانی نظری هنر متعهد در ایران معاصر» اول اسفندماه در سالن شهید آوینی پردیس هنر‌های زیبا دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
اطلاعیه انجمن علمی باستان‌شناسی ایران دربارۀ نشست علمی چغاگاوانه
لغو نشست علمی چغاگاوانه ؛

اطلاعیه انجمن علمی باستان‌شناسی ایران دربارۀ نشست علمی چغاگاوانه

انجمن علمی باستان‌شناسی ایران دربارۀ نشست علمی چغاگاوانه به اطلاع عزیزان می‌رساند که نشست علمی چغاگاوانه به‌دلیل فقدان شرایط لازم در دانشگاه پیام نور بر گزار نمی‌شود و به زمان و مکان ‌مناسب دیگری موکول شده است که پس از هماهنگی‌های لازم به‌زودی به اطلاع عزیزان خواهد رسید.
گلایه رئیس انجمن علمی آمار ایران از غفلت از
برگزاری دوازدهمین سمینار احتمال و فرآیندهای تصادفی در دانشگاه سمنان؛

گلایه رئیس انجمن علمی آمار ایران از غفلت از"احتمال و فرآیندهای تصادفی"در ایران

دبیر دوازدهمین سمینار احتمال و فرآیندهای تصادفی از آغاز این سمینار علمی با حضور چهره برتر این رشته و دانشجویان فعال در این زمینه در دانشگاه سمنان خبرداد و گفت: این همایش علمی که امروز 9 شهریورماه شروع شده تا فردا 10 شهریورماه در سمنان ادامه دارد.
برپایی نمایشگاه معرفی توانمندی‌های رشته
به همت انجمن علمی دانشگاه صورت گرفت؛

برپایی نمایشگاه معرفی توانمندی‌های رشته "مهندسی معدن" در دانشگاه صنعتی بیرجند

مهدی وفایی فرد، معاون دانشگاه صنعتی بیرجند اظهار کرد: همزمان با گرامیداشت هفته معدن از اول لغایت هفتم خردادماه، انجمن علمی مهندسی معدن دانشگاه صنعتی بیرجند با هماهنگی اتحادیه انجمن‌های علمی مهندسی معدن کشور، نمایشگاه معرفی توانمندی‌ها و قابلیت‌های رشته مهندسی معدن را در دانشگاه صنعتی بیرجند برگزار کرد.
ارتباط موثر فعالان حوزه تجدیدپذیر در گرو تشکیل انجمن علمی است
دبیرعلمی نخستین کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر:

ارتباط موثر فعالان حوزه تجدیدپذیر در گرو تشکیل انجمن علمی است

دبیرعلمی هفتمین کنفرانس ملی و نخستین کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران، ارتباط هرچه بیشتر و موثرتر فعالان حوزه تجدیدپذیر را در گرو تشکیل یک انجمن علمی در این حوزه دانست.
۱
نظرات و گلایه ها