سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
سؤالات رایج در مصاحبه ها؛

نمونه سوالات مصاحبه‌های شغلی و پاسخ‌های مناسب آنها

در مطلب حاضر سؤالاتی را که بیشتر احتمال دارد در هنگام مصاحبه‌ی شغلی از شما پرسیده شود همراه با بهترین پاسخ‌هایی که می‌توانید به آنها بدهید را مشاهده می‌کنید. علاوه بر اینها سؤالات دیگری که احتمال می‌دهید از شما پرسیده شود را هم بررسی کنید تا برای موفقیت قطعی در مصاحبه کاملا آماده شوید.
بهتر بدانیم؛

چگونگی استخدام کارمندان در گوگل، آمازون و فیسبوک؟

گوگل، فیسبوک، آمازون و اپل. اینها بزرگ‌‌ترین غول‌‌های تکنولوژی دنیا هستند و سالانه سیل عظیمی از رزومه‌‌های کاری به سمت‌‌شان سرازیر می‌‌شود. آدم‌‌های زیادی برای اینکه بتوانند برای‌‌شان کار کنند سر و دست می‌‌شکنند، پس باید یک فرایند و روش خاص و مناسب برای مصاحبه و انتخاب بهترین گزینه‌‌ها داشته باشند. در مطلب زیر مهمترین مباحث را دنبال کنید.
نگه‌داشتن کارمندان خوب ؛

۱۰ خطای مدیریت سازمان که کارمندان خوب را فراری می‌دهند

نگه‌داشتن کارمندان خوب کار سختی است، اما نباید سخت باشد. اجتناب از بیشتر خطاهایی که شرکت‌ها در این مورد انجام می‌دهند ساده است. یادتان باشد وقتی شرکت خراب‌کاری می‌کند، اولین کسانی که می‌روند بهترین کارمندان هستند، چون آنها از همه بیشتر گزینه‌ی انتخاب دارند.
برای روزهای پایانی سال ۹۵ و تعطیلات نوروز سال ۹۶ اعلام شد

ساعت ویژه کاری در بانک پاسارگاد

بنابر اعلام بانک پاسارگاد، با توجه به فرارسیدن ایام پایانی سال ۹۵ و نزدیک شدن به آغاز تعطیلات نوروز، برای رفاه حال مشتریان، شعبه‌های بانک‌پاسارگاد در تهران و شهرستان‌ها از روز سه‌شنبه ۱۷ اسفند تا روز شنبه بیست و هشتم همین ماه، به استثنای روزهای پنج‌شنبه و جمعه ۱۹ و ۲۰ اسفند، سه‌شنبه ۲۴ اسفند، پنج‌شنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ اسفند، از ساعت۷ و ۳۰ دقیقه تا ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه آماده ارائه انواع خدمات بانکی به مشتریان هستند.
کوهپیمایی؛

مدیران بانک پاسارگاد در ارتفاعات البرز

مدیران و بانکداران بانک‌پاسارگاد، در حرکتی همگانی، در تاریخ 21 آبان 1395، با حضوری پر شور در ارتفاعات البرز، علاوه بر ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، بار دیگر نظم، استقامت و اتحاد را تمرین کردند.
بانک پاسارگاد قهرمان شد؛

در مسابقات فوتسال بانک‌های خصوصی (جام فجر) بانک پاسارگاد بار دیگر با اقتدار، قهرمان شد

تیم فوتسال بانک پاسارگاد برای چهارمین سال متوالی با غلبه بر بانک‌های خصوصی، قهرمان مسابقات فوتسال بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی (جام فجر) شد.
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها