سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
دکتر مجید قاسمی تشریح کرد؛

حقوق مدیران بانک‌ها هنوز نجومی است؟

مدیرعامل بانک پاسارگاد با استقبال از طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان گفت: بانک مرکزی فهرست دقیق دارایی مدیران بانک ها را از آنها مطالبه کرده و رصد می کند.

همایش سراسری مدیران و رییسان شعبه‌های بانک‌پاسارگاد برگزار شد

همایش سراسری مدیران، رییسان و معاونان شعبه‌های بانک‌پاسارگاد با حضور مدیرعامل، اعضای هیأت‌مدیره، هیأت‌عامل، سرپرستان مناطق، رییسان و معاونان شعبه‌ها و مدیران واحدهای ستادی برگزار شد.
کوهپیمایی؛

مدیران بانک‌پاسارگاد در ارتفاعات البرز

مدیران و بانکداران بانک‌پاسارگاد، با برگزاری کوهپیمایی سراسری در ارتفاعات توچال، ضمن تمرین همدلی، همبستگی، نظم، استواری و استقامت، برای نهادینه‌سازی فرهنگ‌ حفاظت از محیط‌زیست نیز تلاش کردند. در این کوهپیمایی برنامه‌های مفرحی مانند برگزاری مسابقات طناب‌کشی نیز برگزار شد.
کوهپیمایی؛

مدیران بانک پاسارگاد در ارتفاعات البرز

مدیران و بانکداران بانک‌پاسارگاد، در حرکتی همگانی، در تاریخ 21 آبان 1395، با حضوری پر شور در ارتفاعات البرز، علاوه بر ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، بار دیگر نظم، استقامت و اتحاد را تمرین کردند.
بانک پاسارگاد قهرمان شد؛

در مسابقات فوتسال بانک‌های خصوصی (جام فجر) بانک پاسارگاد بار دیگر با اقتدار، قهرمان شد

تیم فوتسال بانک پاسارگاد برای چهارمین سال متوالی با غلبه بر بانک‌های خصوصی، قهرمان مسابقات فوتسال بانک‌ها و مؤسسات اعتباری خصوصی (جام فجر) شد.
نظرسنجی
تا چه اندازه از عملکرد بانک پاسارگاد در خدمات رسانی به مشتریان در سطح شعب ، رضایت دارید؟
کم
متوسط
زیاد
نظرات و گلایه ها