پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۰۰۷۵
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
جلال الدین محمدی شهردار بخش صالح آباد از توابع شهرستان مهران گفت: یک قطعه زمین در محل گورستان عمومی شهرداری صالح آباد به خبرنگاران استان اهدا می شود.
شعار سال :شهردار بخش صالح آباد از توابع شهرستان مهران گفت: یک قطعه زمین در محل گورستان عمومی شهرداری صالح آباد به خبرنگاران استان اهدا می شود.

جلال الدین محمدی روز یکشنبه اظهار داشت: این قطعه زمین در روبروی ساختمان شهرداری صالح آباد واقع شده و دارای 700 تا یک هزار متر مربع وسعت است.

وی افزود: این زمین گنجایش پذیرش یک هزار و 700 قبر به فاصله 80 سانتیمتر را دارد و زمین آن تسطیع و قبرکنی شده است.

محمدی یادآور شد: این زمین در اختیار خبرنگارانی که مورد تایید خانه مطبوعات استان ایلام هستند به صورت رایگان قرار می گیرد.

وی تاکید کرد: در حال حاضر قیمت خرید یک قبر بیش از 10 میلیون ریال است و شهرداری صالح آباد این قطعه را بدون دریافت وجه در اختیار خبرنگاران و خانه مطبوعات قرار داده است.

به گفته محمدی شهرداری صالح آباد بخشی از هزینه این قطعه را از محل عوارض شهرداری پرداخت کرده و برای خرید مابقی زمین نیز حدود هشت میلیارد ریال هزینه کرده است.

وی هدف از این اقدام را تقدیر از خبرنگارانی دانست که در طول سال بدون وقفه در حال اطلاع رسانی اخبار به مردم هستند.
 قبرستان عمومی صالح آباد که قدیمی ترین قبرستان ایلام نیز محسوب می شود دارای وسعت بیش از 20 هکتار است.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایرنا،تاریخ انتشار:5خرداد1398،کدخبر:83328461،www.irna.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین