پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۱۱۷۹۹
تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۸
تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری البرز و صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف همکاری در زمینه توانمندسازی، مدیریت فناوری و تجاری سازی شرکت‌های دانش بنیان منعقد شد.

شعارسال: تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری البرز و صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف همکاری در زمینه توانمندسازی، مدیریت فناوری و تجاری سازی شرکت‌های دانش بنیان منعقد شد.

 تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری البرز و صندوق نوآوری و شکوفایی با حضور رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و عطاء الله ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز به امضاء رسید.

هدف از امضای این تفاهم‌نامه همکاری در زمینه ارائه خدمات توانمندسازی، مدیریت فناوری و تجاری سازی به شرکت‌های دانش‌بنیان در چهارچوب تسهیلات و حمایت‌های پیش‌بینی شده در دستورالعمل ارائه خدمات توانمندسازی صندوق نوآوری و شکوفایی است.

توسعه و ارتقای سطح همکاری‌های صندوق و پارک‌های علم و فناوری برای توانمندسازی شرکت‌های دانش بنیان، ارائه خدمات گسترده و تخصصی‌تر توانمندسازی به شرکت‌های دانش‌بنیان و توسعه مجموعه‌های توانمندسازی و تجاری‌سازی منطقه‌ای در کشور از اهداف این تفاهم‌نامه همکاری است.

ربانی رئیس پارک علم و فناوری البرز در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه از عزم جدی پارک برای توانمندسازی شرکت‌ها و واحد‌های فناور خبر داد و اعلام کرد: این پارک و ساختار‌های ایجاد شده تاکنون بیش از ۲۵۰ شرکت را پذیرش و حمایت نموده که بسیاری از آن‌ها دانش‌بنیان هستند.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی نیز از اختصاص یک هزار میلیارد تومان تسهیلات به صندوق‌های پژوهش و فناوری خبر داد و گفت: این صندوق‌های استانی می‌توانند از شرکت‌ها و واحد‌های دانش‌بنیان، فناور و استارتاپ‌ها حمایت کنند.

وحدت از تلاش برای ایجاد اکوسیستم سرمایه‌گذاری برای حوزه فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد و اعلام کرد: در این زمینه توسعه صندوق‌های بورسی، تحریک سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و ایجاد صندوق‌های جسورانه بورسی در کنار صندوق‌های پژوهش و فناوری با مشارکت بخش خصوصی از برنامه‌ها و سیاست‌های محوری است.


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری دانشجو ، تاریخ انتشار:13 خرداد 1398 ، کدخبر:768649 ،www.snn.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین