پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۵۲۹۸
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۸
در برنامه ای تلویزیونی مجری تلویزیون با زدن مثالی راجع به ناپلئون ،گفت که شیوه مدیریت کشور یادآور شیوه برخورد ناپلئون با مکاتبات مردم است .به این شکل که ناپلئون نامه های مردم را تا100روز نگه می داشت و معتقد بود که بعد این صد روز مشکل حل شده است.اما مسئولان ما مکاتبات و درخواست های مردم را کلا کنار می گذارند و می گویند حل میشود. این مسئله را در خصوص آلودگی هوا و کمبود و آلودگی آب و ... می توان دید که مسئولان محترم منتظرند مشکلات خودشان حل شوند.
شعار سال:در برنامه ای تلویزیونی مجری تلویزیون با زدن مثالی راجع به ناپلئون ،گفت که شیوه مدیریت کشور یادآور شیوه برخورد ناپلئون با مکاتبات مردم است .به این شکل که ناپلئون نامه های مردم را تا100روز نگه می داشت و معتقد بود که بعد این صد روز مشکل  حل شده است.اما مسئولان ما مکاتبات و درخواست های مردم را کلا کنار می گذارند و می گویند حل میشود. این مسئله را در خصوص آلودگی هوا و کمبود و آلودگی آب و ... می توان دید که مسئولان محترم منتظرند مشکلات خودشان حل شوند.
تعداد بازدید : 1

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از آپارات،تاریخ انتشار:14مرداد1398،کدخبر:---،www.aparat.com
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین