پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۷۳۳
تاریخ انتشار : ۳۰ تير ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹
ما کیارستمی را در فرانسه از دست دادیم، اگر ایران یا ترکیه بود شاید زنده می ماند. پس کسانی که او را به فرانسه فرستادند قاتل هستند.

شعارسال: رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: دنبال کسی هستیم که اجازه داد کیارستمی به فرانسه برود. بنده هم به شدت با آقای نوبخت موافقم. ما کیارستمی را در فرانسه از دست دادیم، اگر ایران یا ترکیه بود شاید زنده می ماند. پس کسانی که او را به فرانسه فرستادند قاتل هستند.

تحقیقات میدانی و خیابانی به خوبی پیش رفته و به نتایج ارزشمندی رسیده ایم. از جمله اینکه مظنونی به نام بهمن کیارستمی به همراه تعدادی از همدستانش شرایط سفر را ایجاد کرده اند و در فرانسه با رییس بیمارستانی متروک در فرانسه و عامل نفوذی موساد به نام دولاب امیر جلساتی برگزار کرده اند.

به زودی با دستگیری دولاب و بهمن کیارستمی و برخورد شدید با آنها پرونده پر حاشیه بسته خواهد شد. ضمنا طبق مدارک موجود، عامل اصلی این اتفاق خود جناب کیارستمی هستند! ایشان از معرفی خودشان اجتناب کرده اند و چیزی از موفقیت های خود نگفته است. به گفته کارکنان بیمارستان، آنها فکر می کردند جناب کیارستمی بیمار "معمولی" بوده و بعد ها فهمیدند فوتبالیست مشهوری است!

البته مطمئن هستم بیان این جمله فقط از روی دریغ و حسرت است که نتوانستند چند عکس سلفی خوب با ایشان بگیرند، وگرنه هیچ تفاوتی در ارائه خدمات به آدم مشهور و غیر مشهور وجود ندارد.

ضمنا از آنجایی که بنده بعضی وقت ها بحث های سنتی و صنعتی را با هم قاطی می کنم و به قول آن بیت معروف عبید زاکانی که:

سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز/ مگر اسباب طبابت همه آماده کنی!

تحقیقات اخیر ما نشان داد در پرونده ی فردی که پای چپش شکسته بود و در اتاق عمل پای راستش را عمل کردند نیز مقصر اصلی خود فرد است. زیرا اطلاعات کافی ارائه نداده بودند. پزشک پرسیده کدام سمت درد داری؟ ایشان گفته اند : چپ. در نتیجه مقصر اصلی خود شخص است! زیرا توجه نکرده اند چپشان می شود راست دکتر و راستشان به چپ دکتر بر می گردد و اشاره دارد.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار خبر 29 تیر 1395، کدمطلب: 3717571 ،www.mehrnews.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین