پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۲۸۹۴۵
تاریخ انتشار : ۰۳ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۶
شاخص جهانی کارآفرینی که هر سال توسط مؤسسه کارآفرینی و توسعه جهانی (GEDI) ارایه می‌شود، متفاوت از شاخص‌های کارآفرینی خروجی محور (نظیر تعداد بنگاه‌های جدید) و شاخص‌های چارچوب محور (نظیر مقایسه سیاست‌ها و مقررات کشورها) بوده و برای به تصویرکشیدن اکوسیستم‌های کارآفرینانه طراحی شده است.
شعار سال:شاخص جهانی کارآفرینی که هر سال توسط مؤسسه کارآفرینی و توسعه جهانی (GEDI) ارایه می‌شود، متفاوت از شاخص‌های کارآفرینی خروجی محور (نظیر تعداد بنگاه‌های جدید) و شاخص‌های چارچوب محور (نظیر مقایسه سیاست‌ها و مقررات کشورها) بوده و برای به تصویرکشیدن اکوسیستم‌های کارآفرینانه طراحی شده است.  
 شاخص جهانی کارآفرینی ۲۰۱۸ برای ۱۳۷ کشور محاسبه شده و کشورها براساس امتیاز در این شاخص رتبه‌بندی شده‌اند. در این شاخص جهانی کارآفرینی ۲۰۱۸ ایالات متحده آمریکا با امتیاز ۸۳.۶ در رتبه اول قرار دارد و پس از آن، سوئیس با امتیاز ۸۰.۴ در رتبه دوم قرار دارد.
در آسیا، اقیانویسه و استرالیا با رتبه جهانی ۵ دارای بهترین رتبه است و بنگلادش با رتبه ۱۳۴ دارای بدترین رتبه در این منطقه است.
ایران نیز در شاخص جهانی کارآفرینی ۲۰۱۸، دارای رتبه جهانی ۷۲ با امتیاز ۲۶.۸ است.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری پارک علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی،تاریخ انتشار:22 اردیبهشت1398،کدخبر:5797،iccip.ir


 

 

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین