site traffic analytics شعبون بی‌مخ پای زنان را به باشگاه ورزشی باز کرد | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۴۱۹۲۴
تاریخ انتشار : ۰۸ آبان ۱۳۹۸ - ۰۳:۱۸
شعبان جعفری معروف به شعبون بی مخ از لات‌های مشهور دوران محمدرضا شاه در مصاحبه‌ای که در کتاب خاطراتش منتشر شده، می‌گوید اولین کسی است که علی رغم مخالفت‌ها، زنان را به باشگاه ورزشی راه داده است.

شعارسال: مسعود دیانی به نظر با زبانی کنایی در اینستاگرام نوشت: «صرفا جهت ثبت در تاریخ و دفاع از مظلوم خواستم یادآوری کنم افتخار راه دادن زنان به ورزشگاه‌ها از آن کسی نیست جز شعبان خان جعفری بزرگ که از دهه‌ها پیش ضرورت و اهمیت این کار را برای فرهنگ و هنر جامعه‌ی ایرانی درک کرده بود. شعبان جعفری دل در گرو رنگ آبی و تیم تاج نداشت اما تاج‌بخش واقعی او بود و صاحب تاج هماره خود را مدیون او می‌دانست. فراموشی نام و خدمت او در ورود زنان به ورزشگاه‌ها ظلم به تاریخ است‌. همین».

مثل اینکه شما اولین کسی بودید که زنها را به زورخانه راه دادید؟

اصلا این آخوندا با من مخالف سخت بودن که من چرا زنا رو راه میدم.

پس با اینکه با شما مخالفت میشد، زنها را به باشگاه راه می‌دادید؟

اصلا بیشتر زنا تو باشگاه ما میومدن. هم زنا هم هنرمندا. یه دفعه همین گوگوش با این ویگن با هم بودن دیگه! یه دفعه همین گوگوش با این ویگن، با هم قهر بودن. میخواستن اینا رو آشتی بدن نمیومدن جلو آشتی کنن. آوردمشون تو باشگاه بهشون گفتم: «اگه آشتی نکنین نه من نه شما!». یه شوخی باهاشون کردم حالا جاش نیس بگم. فرداش دیدم تو مجله‌ی جوانان عکس منو انداخته بود که دارم این دو تا رو آشتی میدم.

سایت شعارسال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت انصاف نیوز، تاریخ انتشار: 6آبان1398 ، کدخبر: 197348: www.ensafnews.com


اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین