site traffic analytics نامزدهای تایید صلاحیت شده استان یزد | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۵۵۳۲۸
تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
لیست اسامی برخی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه استان یزد که طبق اخبار رسیده ،به نظر می رسد صلاحیت آنها توسط هیات نظارت و بازرسی شورای نگهبان احراز شده است را در خبر زیر مشاهده می کنید.

شعار سال:لیست اسامی برخی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه استان یزد که طبق اخبار رسیده ،به نظر می رسد صلاحیت آنها توسط هیات نظارت و بازرسی شورای نگهبان احراز شده است را در خبر زیر مشاهده می کنید.

طبق شنیده ها،از مجموع نامزدهای نمایندگی مجلس یازدهم  استان یزد؛ 99 نفر تایید، 68 نفر رد، در مجموع 58 درصد تایید صلاحیت شده اند.

یزد:

اردکان:

مهریز:

تفت:

دکتر کمال دهقانی فیروزآبادی

سایت شعار سال هیچ گونه تعهدی در قبال و صحت و سقم اسامی منتشره ندارد و فقط بازتابی از منابع آگاه در این زمینه را ارائه می دهد.لذا از کلیه ذی نفعان و ذی صلاحان این امر درخواست می شود در صورت مشاهده هر مغایرتی در ارائه اسامی ،به این سایت اطلاع رسانی شود.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از عصر دنا،تاریخ انتشار:22دی1398،کد خبر:14603،asrdena.ir

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از انتخابات مجلس یازدهم ،تاریخ انتشار:22دی1398،کد خبر:---،www.majles98.com

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین