پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۰۸۲۲
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
در آستانه آغاز تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس، اسامی نامزدهای مورد حمایت «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در اکثر مناطق کشور اعلام شده است.

شعار سال: با نزدیک شدن به پایان موعد قانونی بررسی صلاحیت داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شورای نگهبان و در آستانه آغاز زمان قانونی و رسمی تبلیغات نامزدها، خبرهای رسیده از گوشه و کنار کشور، حاکی از تلاش جریان‌های مختلف سیاسی برای بستن فهرست‌های انتخاباتی‌ و معرفی نامزدهای مد نظرشان به مردم است.

در این میان، «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی» هم که متشکل از نمایندگان اکثریت احزاب و گروه‌های سیاسی اصولگرا و انقلابی است، در اکثر استان‌های کشور فهرست نامزدهای مورد حمایت خود را اعلام کرده یا بخش عمده ای از این نامزدها را معرفی کرده‌اند و بخش باقیمانده را نیز به یکی دو روز آینده موکول کرده است.

بر اساس جدول زمان‌بندی انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، نتایج نهایی و قطعی بررسی صلاحیت داوطلبان این دوره از انتخابات امروز 23 بهمن به وزارت کشور و داوطلبان تایید صلاحیت شده اعلام می‌شود و تبلیغات نامزدها نیز از بامداد فردا پنج‌شنبه 24 بهمن ماه آغاز می‌شود و به مدت یک هفته (تا 24 ساعت قبل از آغاز رأی‌گیری) ادامه خواهد داشت و در نهایت، در روز جمعه دوم اسفندماه، مردم در سراسر کشور برای انتخاب نمایندگان خود در مجلس یازدهم، به پای صندوق‌های رأی خواهند رفت.

بر اساس اطلاعات دریافتی در سراسر کشور، اسامی نامزدهای مورد حمایت «شورای ائتلاف نیروهای انقلاب» در مناطقی که تاکنون قطعی شده، به این شرح است؛

 

- آذربایجان شرقی

1. حوزه انتخابیه بناب: ضیاءالله اعزازی

2. حوزه انتخابیه ملکان: (هنوز مشخص نشده است)

3. حوزه انتخابیه ورزقان: رضا علیزاده

4. حوزه انتخابیه اهر و هریس: محمد اسلامی

5. حوزه انتخابیه مرند و جلفا: (هنوز مشخص نشده است)

6. حوزه انتخابیه میانه: یعقوب شیویاری و مهدی اسماعیلی

7. حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند: (هنوز مشخص نشده است)

8. حوزه انتخابیه بستان‌آباد: محمد باقری

9. حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو: سید محمدرضا میرتاج‌الدینی، روح‌الله متفکر آزاد، احمد علیرضابیگی، محمدحسین فرهنگی و علی جعفری‌ آذر.  عشرت شایق

10. حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر: علی علی‌زاده.

کاندیدای مورد حمایت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در حوزه‌های انتخابیه «هشترود»، «شبستر» و «سراب و مهربان» هنوز قطعی نشده است.

- آذربایجان غربی

(هنوز اسامی نامزدها قطعی نشده است)

 

- اردبیل (اسامی نامزد‌ها در این استان احتمالی است و هنوز از سوی شورای ائتلاف مرکز تأیید نهایی نشده است.)

1. حوزه انتخابیه اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد، سیدکاظم موسوی و صدیف بدری.

2. حوزه انتخابیه گرمی: ولی اسماعیلی.

3. حوزه انتخابیه مشگین شهر: محمود عباس‌زاده مشگینی.

4. حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله سوار:  میکائیل حاجی‌زاده.

5. حوزه انتخابیه خلخال و کوثر: (گزینه‌ای معرفی نشده است)

 

- اصفهان (اسامی نامزد‌ها در این استان احتمالی است و هنوز از سوی شورای ائتلاف مرکز تأیید نهایی نشده است.)

1. حوزه انتخابیه اصفهان: مهدی طغیانی، امیرحسین بانکی‌پور فرد، زهرا شیخی، حجت‌الاسلام حسین میرزایی، عباس مقتدایی.

2. حوزه انتخابیه کاشان، آران و بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد.

3. حوزه انتخابیه فلاورجان: (عدم معرفی نامزد).

4. حوزه انتخابیه شاهین‌شهر: حسینعلی حاجی دلیگانی.

5. حوزه انتخابیه نجف‌آباد: ابوالفضل ابوترابی.

6. حوزه انتخابیه شهرضا: حبیب‌الله بهرامی.

7. حوزه انتخابیه لنجان: علی یوسف‌پور

8. حوزه انتخابیه اردستان: سیدصادق طباطبایی‌نژاد.

9. حوزه انتخابیه خمینی‌شهر: سیدمحمد موسوی.

10. حوزه انتخابیه سمیرم: (در حال بررسی).

11. حوزه انتخابیه فریدن و فریدونشهر: (عدم معرفی نامزد)

12. حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار: سیدمسعود خاتمی.

13. حوزه انتخابیه مبارکه: پروین صالحی.

14. حوزه انتخابیه نائین و خور و بیابانک: حسین حسنی بافرانی.

15. حوزه انتخابیه نطنز و قمصر: رحمت‌الله فیروزی پور.

 

- البرز

1. حوزه انتخابیه کرج و اشتهارد: مهدی عسگری و طاهره پورشمسیان.

2. حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: علی حدادی.

 

- ایلام

(هنوز اسامی نامزدها قطعی نشده است)

 

- بوشهر

(هنوز اسامی نامزدها مشخص نشده است)

 

- تهران

1. حوزه انتخابیه تهران، ‌ری، شمیرانات و اسلامشهر

(هنوز مشخص نشده است)

2. حوزه انتخابیه رباط کریم و بهارستان: حسن نوروزی

3. حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه: سیداحمد رسولی‌نژاد

4. حوزه انتخابیه پاکدشت: فرهاد بشیری

5. حوزه انتخابیه شهریار و شهر قدس: حسین حق‌وردی

6. حوزه انتخابیه ورامین، پیشوا و قرچک: (هنوز مشخص نشده است).

 

- چهار محال و بختیاری

1. حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان: اردشیر رئیسی.

2. حوزه انتخابیه اردل، فارسان: قدرت‌الله حمزه.

3. حوزه انتخابیه بروجن: حجت‌الاسلام امیرقلی جعفری

4. حوزه انتخابیه لردگان: (هنوز قطعی نشده است).

 

- خراسان جنوبی

(هنوز کسی مشخص نشده است)

 

- خراسان رضوی (اسامی نامزد‌ها در این استان احتمالی است و هنوز از سوی شورای ائتلاف مرکز تأیید نهایی نشده است.)

1. حوزه انتخابیه مشهد و کلات: فاطمه رحمانی،‌ سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، حجت‌الاسلام محمدحسین حسین‌زاده بحرینی، جواد کریمی قدوسی و حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر.

(سایر حوزه‌ها هنوز مشخص نشده است)

 

- خراسان شمالی (اسامی نامزد‌ها در این استان احتمالی است و هنوز از سوی شورای ائتلاف مرکز تأیید نهایی نشده است.)

1. حوزه انتخابیه بجنورد: سید محمد پاک‌مهر و محمد وحیدی.

(سایر حوزه‌ها هنوز مشخص نشده است)

 

- خوزستان (اسامی نامزد‌ها در این استان احتمالی است و هنوز از سوی شورای ائتلاف مرکز تأیید نهایی نشده است.)

1. حوزه انتخابیه سوسنگرد و هویزه: مجید داغری.

2. حوزه انتخابیه ماهشهر، امیدیه و هندیجان: حبیب آغاجری.

3. حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند: سهراب گیلانی.

4. حوزه انتخابیه مسجدسلیمان، لالی، اندیکا و هفتکل: علیرضا ورناصری.

5. حوزه انتخابیه اهواز و باوی: سیدکریم حسینی و شبیب جویجری.

6.   حوزه انتخابیه  دزفول:  حسنعلی ثبوتی

 

7. حوزه انتخابیه  ایذه و باغملک  : عبدلله ایزد پناه

- زنجان (اسامی نامزد‌ها در این استان احتمالی است و هنوز از سوی شورای ائتلاف مرکز تأیید نهایی نشده است.)

1. حوزه انتخابیه زنجان و طارم: مصطفی طاهری، شیخ مهدی باقری.

(سایر حوزه‌ها هنوز مشخص نشده است)

 

- سمنان

1. حوزه انتخابیه سمنان، مهدی‌شهر و سرخه: عباس گلرو.

2. حوزه انتخابیه دامغان: خسرو دانشجو و علی‌اکبر علیزاده‌ برمی. (تصمیم نهایی به رأی مردم واگذار شد).

3. حوزه انتخابیه شاهرود و میامی: سیدحسن حسینی‌ شاهرودی، احمد عجم و علی خانی. ( تصمیم نهایی به رأی مردم واگذار شد).

4. حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان: (هنوز قطعی نشده است).

 

- سیستان و بلوچستان

(اسامی نامزدها قطعی نشده است)

 

- فارس

1. حوزه انتخابیه شیراز: علیرضا پاک فطرت، منصوره طاهری، ابراهیم عزیزی، جعفر قادری و روح الله نجابت (در نهایت 4 نفر معرفی خواهند شد).

2. حوزه انتخابیه مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد: مسلم صالحی.

3. حوزه انتخابیه نی ریز، استهبان: فرهاد طهماسبی.

4. حوزه انتخابیه فسا: حجت الله فیروزی.

5. حوزه انتخابیه لارستان، خنج، گراش: منصور محتاجی.

6. حوزه انتخابیه کازرون: فریدون عباسی دوانی.

7. حوزه انتخابیه سپیدان و بیضا: عبدالحمید شیروانی.

8. حوزه انتخابیه سروستان، کوار و خرامه: عباس حمیدی.

9. حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت: محمدجواد عسکری.

10. حوزه انتخابیه فیروزآباد، فراشبند و قیر و کارزین: محمدمهدی فروردین.

11. حوزه انتخابیه جهرم: علیرضا صحرائیان.

12. حوزه انتخابیه لامرد و مهر: سید موسی موسوی.

 

- قزوین

1. حوزه انتخابیه قزوین و آبیک و البرز: لطف الله سیاهکلی مرادی و فاطمه محمدبیگی.

2. حوزه انتخابیه بوئین زهرا و آوج: روح‌الله عباسپور.

3. حوزه انتخابیه تاکستان: (هنوز کسی معرفی نشده است).

 

- قم

حوزه انتخابیه قم، سلفچکان و کهک: احمد امیرآبادی فراهانی، مجتبی ذوالنور، علیرضا زاکانی.

 

- کردستان

(اسامی نامزدها قطعی نشده است)

 

- کرمان

1. حوزه انتخابیه بافت، رابر و ارزوئیه: حمدالله منظری‌ توکلی

2. حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر: حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی

3. حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد: بهنام سعیدی

4. حوزه انتخابیه رفسنجان: حجت‌الاسلام حسین جلالی.

5. حوزه انتخابیه شهربابک: حسین فتاحی.

6. حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار، قلعه‌گنج و فاریاب: منصور شکراللهی.

گزینه‌های این شورا در حوزه‌های «سیرجان و بردسیر»، «زرند» و «کرمان و راور» پس از نهایی شدن اعلام می‌شود.

 

- کرمانشاه

(اسامی نامزدها قطعی نشده است)

 

- کهگیلویه و بویراحمد

1. حوزه انتخابیه کهگیلویه و بهمئی: حجت‌الاسلام سید محمد موحد.

2. حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا (یاسوج): نادر منتظریان.

3. حوزه انتخابیه گچساران و باشت: (هنوز کسی معرفی نشده است).

 

- گلستان

1. حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا: حجت‌الاسلام سعید بیرق‌دار و غلامرضا منتظری.

2. حوزه انتخابیه علی‌آباد کتول: رحمت‌الله نوروزی.

(اسامی منتخبان سایر حوزه‌های انتخابیه استان هنوز اعلام نشده است)

 

- گیلان

1. حوزه شفت و فومن: خلیل بهروزی‌فر.

2. حوزه انتخابیه آستانه‌ اشرفیه: محمدعلی رمضانی دستک.

3. حوزه انتخابیه لنگرود: پرویز محمدنژاد.

4. حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل: ذبیح نیکفر.

5. حوزه انتخابیه تالش، ماسال و رضوانشهر: محمود شکری.

6. حوزه انتخابیه رشت: (هنوز کسی معرفی نشده است).

7. حوزه انتخابیه رودسر و املش: (هنوز کسی معرفی نشده است).

8. حوزه انتخابیه آستارا: (هنوز کسی معرفی نشده است).

9. حوزه انتخابیه صومعه‌سرا: (هنوز کسی معرفی نشده است).

 

- لرستان

(هنوز مشخص نشده است)

 

- مازندران

1. حوزه انتخابیه آمل و لاریجان: محمدعلی‌ حاجی‌پور و یحیی جوادی (در نهایت یک نفر انتخاب و معرفی خواهد شد).

2. حوزه انتخابیه قائم‌شهر، سوادکوه و جویبار: کیوان مرادیان و کمال علیپور

3. حوزه انتخابیه بابل: حسن نتاج و مهدی سعادتی

4. حوزه انتخابیه نوشهر، چالوس و کلاردشت: اسحاق صلاحی کجور

5. حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار: ولی‌الله نانواکناری و علی‌اصغر باقرزاده (در نهایت، یک نفر انتخاب و معرفی خواهد شد).

6. حوزه انتخابیه ساری و میاندورود : محسن زارعی و عبدالرضا بابایی.

7. حوزه انتخابیه بهشهر، نکا و گلوگاه: علی‌محمد شاعری و غلامرضا شریعتی. (در نهایت یک نفر معرفی و انتخاب خواهد شد).

8. حوزه انتخابیه رامسر، تنکابن و عباس‌آباد: سیدشمس‌الدین حسینی و درویشعلی شمس (در نهایت، یک نفر معرفی و انتخاب خواهد شد).

9. حوزه انتخابیه نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی.

 

- مرکزی

1. حوزه انتخابیه اراک و کمیجان: علی اکبر کریمی، ابوالفضل فخرالاسلام.

2. حوزه انتخابیه محلات و دلیجان: علیرضا سلیمی.

3. حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه: شهلا میرگلوبیات.

(سایر حوزه‌ها قطعی نشده است).

 

- هرمزگان (اسامی نامزد‌ها در این استان احتمالی است و هنوز از سوی شورای ائتلاف مرکز تأیید نهایی نشده است.)

1. حوزه انتخابیه بندرعباس، قشم، حاجى‌آباد، بندرخمیر و ابوموسى: حسین هاشمی تختی، ابوالقاسم جراره، پرویز سالاری.

2. حوزه انتخابیه بندر لنگه، بستک و پارسیان: احمد جباری.

3. حوزه انتخابیه میناب و رودان و جاسک: منصور فرهادی.

- همدان 

1. حوزه انتخابیه همدان و فامنین: حمیدرضا حاجی‌بابایی، روح‌الله نباتی، مهدی حیدری، سید مجتبی حسینی، جمشید قاسمی و بهرام هاشمی. (در نهایت، دو نفر معرفی و انتخاب خواهند شد)

حوزه انتخابیه  ملایر:  احد آزادیخواه و هادی بیگی‌نژاد

حوزه انتخابیه  نهاوند : حسن بهرام‌نیا

حوزه انتخابیه تویسرکان :‌محمدمهدی مفتح

حوزه انتخابیه رزن : عطاءالله سلطانی صبور

بهار ، کبودرآهنگ و اسدآباد طی 24 آینده اعلام می‌شود.

- یزد

(فعلا اسامی قطعی نشده است).

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: 24 بهمن 1398، کدخبر: 13981123000725، www.farsnews.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین