پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۱۵۸۰
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
لیست اسامی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان بوشهر حوزه دشتستان که صلاحیت آنها توسط هیات شورای نگهبان احراز شده است و مجاز به شرکت در رقابت انتخاباتی می باشند را می توانید در خبر زیر مشاهده نمایید.

شعار سال:بر اساس شنیده های محافل سیاسی و فضای مجازی در آخرین مرحله ی اعلام تائید صلاحیت شده ها از سوی شورای نگهبان صلاحیت ۱۰۲ نفر مورد تائید قرارگرفته است.

شنیده های محافل سیاسی و فضای مجازی حکایت از آن دارد که در حوزه های چهار گانه ی استان بوشهر صلاحیت ۱۰۲ نفر از کاندیدا ها در آخرین مرحله ی تائید صلاحیت ها از سوی شورای نگهبان مورد تائید قرار گرفته است که فردا ۲۳ بهمن ماه به فرمانداری های مراکز حوزه های انتخابیه استان بوشهر اعلام خواهد شد و فرمانداری ها نیز به صورت رسمی لیست اسامی را منتشر خواهند کرد.

براین اساس شنیده می شود در حوزه ی بوشهر، گناوه و دیلم ۳۶ نفر، حوزه دشتی و تنگستان ۲۲ نفر، حوزه ی دشتستان ۲۳ نفر، حوزه ی کنگان، دیر، جم و عسلویه ۲۱ نفر در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت خواهند کرد.

اسامی کلی تایید صلاحیت شدگان بر اساس شنیده ها بدین شرح می باشد:

 

حوزه دشتستان

علی آذربان

غلامرضا مختاری

سید حسین جعفری

عباس اسدی

ابراهیم افسر دیر

فاطمه باصولی

محسن بنافی

سید حبیب الله بحرالعلوم

غلامرضا زیارتی

محمد راهنما

سلیمه رستمی

ابراهیم رضایی

اصغر صفر پور

محمد رضا دهقانفرد

ایرج مزارعی

اسماعیل یاسینی

علی احمد زاده

زینت احمدی زاده

مریم پاسالار

علی رحیمی

عبدارسول مرادی

بهنام هنری

مرتضی نیک جو

سایت شعار سال هیچ گونه تعهدی در قبال و صحت و سقم اسامی منتشره ندارد و فقط بازتابی از منابع آگاه در این زمینه را ارائه می دهد.لذا از کلیه ذی نفعان و ذی صلاحان این امر درخواست می شود در صورت مشاهده هر مغایرتی در ارائه اسامی ،به این سایت اطلاع رسانی شود.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی چغادک نیوز،تاریخ انتشار:22بهمن 1398،کد خبر:68770،www.choghadaknews.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین