پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۱۹۲۲
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
عضو سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه حضور پر شور مردم در انتخابات جواب دشمنان خارجی را می دهد، گفت: ما هر روز در معرض یک تهدید یا تحریم از طرف آمریکایی ها هستیم و دشمن بیکار ننشسته است. بنابر این مردم اگر به اقدامات و تحرکات آنها توجه کنند ان شاء الله با حضور معنادار خود در این انتخابات جواب دشمنان خارجی را خواهند داد.

شعار سال: محمد هاشمی، با اشاره به فضای کشور در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: ماهیت انتخابات رقابت است. بنابر این اگر رقابت وجود داشته باشد انتخابات پر شور می شود. اگر رقابت به اندازه کافی وجود نداشته باشد، طبعا با فضاسازی و تبلیغات زیاد نمی توان راه به جایی برد.

این فعال سیاسی اعتدال گرا افزود: مهمترین ویژگی مردم ایران این است که نسبت به نظام و انقلاب تعصب دارند. یعنی تجربه مردم ایران در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی نشان داده جاهایی که بدانند حضورشان در برابر دشمنان خارجی اثر بازدارندگی دارد حضور پیدا می کنند.

وی تصریح کرد: نمونه این نوع حضور مردم را در تشییع شهید حاج قاسم سلیمانی و راهپیمایی 22 بهمن دیدیم. من معتقدم حضور پر شور مردم در انتخابات جواب دشمنان خارجی را می دهد. یعنی انتخابات هم می تواند یکی از صحنه هایی باشد که از این نگاه تحلیل می شود. چون واقعا حضور مردم جنبه بازدارندگی در برابر دشمنان خارجی از جمله آمریکا، رژیم صهیونیستی و همپیمانان منطقه ای آنها دارد.

هاشمی با ابزار امیدواری از اینکه مردم به وظیفه خودشان عمل و در انتخابات شرکت کنند، گفت: ما هر روز در معرض یک تهدید یا تحریم از طرف آمریکایی ها هستیم و دشمن بیکار ننشسته است. بنابر این مردم اگر به اقدامات و تحرکات آنها توجه کنند ان شاء الله با حضور معنادار خود در این انتخابات جواب دشمنان خارجی را خواهند داد.

وی با اشاره به مسائل و مشکلاتی که تا کنون با تکیه بر حضور مردم در صحنه حل شده اند، یادآور شد: ما پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا به حال همه مسائلی که داشته ایم را با اتکای به مردم حل کرده ایم؛ مسأله تخاصم دولت آمریکا و مشکلاتی که تحریم ها و تهدیدهای آنها برای ما پیش آورده هم یکی از همین مسائلی است که باید با اتکای به مردم حل شود.

 شعار سال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت جماران، تاریخ انتشار: 29بهمن1398 ، کدخبر: 1357621: www.jamaran.news

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین