site traffic analytics نامه تند کانون کارگردانان سینما به رییس سازمان صداوسیما | شعار سال

پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۵۶۴۱
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۳۲
کانون کارگردانان سینمای ایران در نامه‌ای تند از ریاست سازمان صدا و سیما برای تعطیل نشدن پروژه‌های تلویزیونی گلایه کرد.

شعار سال: کانون کارگردانان سینمای ایران در نامه‌ای به رئیس سازمان صداوسیما برای دومین بار خواستار تعطیلی پروژه های تلویزیونی شد. در بخشی از این نامه خطاب به عبدالعلی علی عسگری آمده که مسئولیت ابتلا یا مرگ هنرمندان بر عهده شماست.                  

متن نامه کانون کارگردانان سینمای ایران به عبدالعلی علی عسگری، رئیس سازمان صداوسیما به شرح زیر است: در خصوص مصاحبه جنابعالی و تاکید بر تعطیل نشدن‌ پروژه های تلویزیونی، متاسفانه به نظر می رسد اطلاعات داده شده به شما درباره پیشگیری های صورت گرفته در پروژه های تلویزیونی صحیح نیست.

بنابرگزارش ستاد مقابله با کرونا در سینما، چند مورد مثبت ابتلا به کرونا در بین عوامل سریال ها و همچنین رفتارهای پرخطر نیز مشاهده شده که باعث نگرانی عموم دست اندرکاران سینما و تلویزیون شده است.

همچنین پخش فیلمی عجیب در فضای مجازی از پشت صحنه سریالی که جنابعالی از ایمنی بالای آن صحبت کردید نگرانی ما را بابت حفظ جان عوامل این ‌پروژه دوچندان کرد.

کانون کارگردانان سینمای ایران همانگونه که مصرانه خواستار تعطیلی پروژه های سینمایی است، از شما نیز تقاضا دارد جهت حفظ جان دست اندرکاران و عوامل سینما و تلویزیون، دستور تعطیلی هر چه سریعتر پروژه های تلویزیونی را صادر فرمائید، تا مانع از پیشروی دشمن اصلی و واقعی یعنی «کرونا» شود.

بدون شک در صورت عدم توقف و ادامه فیلمبرداری تولیدات تلویزیونی، مسئولیت ابتلا به کرونا یا فوت هر کدام از عوامل این سریال ها بر عهده جنابعالی و مدیران ارشد سازمان صدا و سیما است.

شعار سال، با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار: 23اسفند1398 ، کدخبر: 83712642: www.irna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین