پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۶۸۹۰۹
تاریخ انتشار : ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
عباس بنکول، رئیس انجمن حمایت از حیوانات نوشهر و چالوس در نامه‌ای به شهردار شهرستان چالوس درخواست تعیین وضعیت سگ‌های بیمار و نیازمند معالجه و درمان را داشت.

شعار سال:عباس بنکول، رئیس انجمن حمایت از حیوانات نوشهر و چالوس در نامه‌ای به شهردار شهرستان چالوس درخواست تعیین وضعیت سگ‌های بیمار و نیازمند معالجه و درمان را داشت.


چندی پیش بنا به درخواست ساکنان منطقه بام چالوس حدود 47 قلاده سگ منطقه شهر نواب توسط کارکنان مدیریت شهری و بدون حضور نیروهای انجمن حمایت از حیوانات نوشهر و چالوس به منطقه نامعلومی انتقال داده شده‌اند که منجربه ایجاد شایعاتی مبنی بر معدوم کردن این سگ‌ها توسط نیروهای شهرداری شده است.

عباس بنکول، رئیس انجمن حمایت از حیوانات نوشهر و چالوس درخواست کرده که محل انتقال این سگ‌های بیمار و نیازمند معالجه به انجمن اعلام شود تا نسبت به درمان و تغذیه مناسب سگ‌های بیمار توسط تیم تخصصی و انتقال آن‌ها به نقاتگاه نوشهر که تحت مدیریت این  انجمن است، اقدام شود.

 پیش از این ساکنان منطقه بام چالوس از حضور سگ‌های بیمار و نیازمند حمایت به دلیل بروز بیماری‌های انسان و سگ اظهار نگرانی کرده بودند که موجب انتقال این سگ‌ها به مکان نامعلومی شده است.

متن کامل نامه در این گزارش منتشر شده است.
نامه عباس بنکول، رئیس انجمن حمایت از حیوانات نوشهر و چالوس در نامه‌ای به شهردار شهرستان چالوس


 
شعار سال،با اندکی تخلیص و اضافات برگرفته از سایت خبری اسکان نیوز،تاریخ 15 فروردین 1399، کد خبر:۲۶۵۷۰ ،www.eskannews.com
 
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین