پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۲۸۱۳۸۹
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵
توییتر در به رورسانی جدید خود کاربران را ترغیب می‌کند که قبل از ریتوییت، مطالب را مطالعه کنند. امروز بخش پشتیبانی توییتر ویژگی جدیدی را اعلام کرد که توییتر در حال آزمایش آن است.
شعارسال:توییتر در به رورسانی جدید خود کاربران را ترغیب می‌کند که قبل از ریتوییت، مطالب را مطالعه کنند. امروز بخش پشتیبانی توییتر یژگی جدیدی را اعلام کرد که توییتر در حال آزمایش آن است.
 
 این تغییر جدید باعث می‌شود کاربران قبل از ریتوییت یک مطلب ابتدا آن را بخوانند، زیرا گاهی اوقات یک تیتر داستان کامل را نمی‌گوید.
 
در بخشی از بیانیه توییتر آمده است: «اشتراک گذاری یک مقاله می‌تواند باعث ایجاد مکالمه شود، بنابراین ممکن است بخواهید قبل از توییت آن را بخوانید. برای کمک به بحث و گفتگوی آگاهانه، ما در حال آزمایش یک اعلان جدید در اندروید هستیم. وقتی مقاله‌ای را که در باز نکرده اید، مجدداً ریتوییت می‌کنید، ممکن است از شما بپرسیم که آیا می‌خواهید اول آن را باز کنید یا خیر.».
 

اما شاید برایتان سوال باشد که علت راه اندازی این ویژگی چیست؟ با افزایش تنش‌ها در ایالات متحده، گفتمان سیاسی روزانه در چند سال گذشته به طور فزاینده‌ای در جریان است؛ بنابراین توییتر تصمیم گرفته است که افراد را ترغیب کند که قبل از ریتوییت، روی موضوع توییت مسلط شوند.
 
در حال حاضر توییتر شروع به پخش ویژگی جدیدی برای برخی از کاربران در برنامه اندروید کرده است. هنگامی که شما یک مقاله را ریتوییت می‌کنید، یک پیام فوری ظاهر می‌شود که می‌گوید: «عناوین داستان کامل را نمی‌گویند. آیا می‌خواهید این را قبل از خواندن ریتوییت کنید؟»
 
کاربران هنوز هم می‌توانند در صورت تمایل مقاله را مجدداً ریتوییت کنند؛ بنابراین این روش، یادآوری ملایمی است که کاربران قبل از شروع انتشار اطلاعات نادرست، مقاله‌ها را بخوانند. هنوز مشخص نیست که چه گروهی از کاربران این ویژگی جدید را دارند، اما فرض ما این است که شاید افرادی با هزاران دنبال کننده اولین افرادی باشند که آن را آزمایش می‌کنند.


شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از  پایگاه خبری  تحلیلی  انتخاب  ،تاریخ انتشار:   22 خرداد 1399،کدخبر:  554906 ،www.entekhab.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین