پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۰۱۴۳۰
تاریخ انتشار : ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۲
تصاویری از دیدار کروبی با چهره‌های سیاسی منتشر شده است که به نظر می‌رسد حصر خانگی وی کاهش یافته است.
شعار سال: کرباسچی و محمد قوچانی با کروبی بعد از ۱۰ سال دیدار کردند.
رسانه نزدیک به کروبی نوشت: این دیدار ۶ ساعته عصر یکشنبه ۳۰شهریور ۱۳۹۹ در منزل مهدی کروبی در تهران انجام شد و در آن خاطرات و روایت‌هایی از گذشته و حال کشور و به خصوص آینده جبهه اصلاحات بیان شد.
آسیب شناسی مناسبات حاکمیت و اصلاحات از مباحث اصلی این دیدار بود.
کروبی هم اکنون در حصر خانگی است.
در این عکس علاوه بر مهدی کروبی، غلامحسین کرباسچی و محمد قوچانی، علیخانی (از دوستان کروبی و نماینده سابق قزوین در مجلس) و پسر کروبی (محمد حسین) نیز دیده می‌شوند.
کرباسچی هم اکنون دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی است و در انتخابات ریاست جمهوری سال ۸۸، رئیس ستاد انتخاباتی کروبی بود. محمد قوچانی هم سردبیری روزنامه "اعتماد ملی" ارگان حزب اعتماد ملی (به دبیرکلی کروبی) را برعهده داشت. قوچانی هم اکنون سردبیر روزنامه سازندگی (ارگان حزب کارگزاران سازندگی) است.
قبل از این هم تصاویری از دیدار کروبی با شماری از دوستان و فعالان سیاسی منتشر شده بود. به نظر می‌رسد این تصاویر نشانه‌ای از کاهش حصر خانگی وی باشد.
مهدی کروبی، میرحسین موسوی و همسرش زهرا رهنورد از ۲۵ بهمن ۱۳۸۹ تاکنون در حصر خانگی به سر می‌برند.
کروبی و موسوی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۸۸ بودند و به نتایج انتخابات اعتراض داشتند.
ملاقات کروبی با کرباسچی و محمد قوچانی
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت تحلیلی خبری عصرایران، تاریخ انتشار: ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، کد خبر: ۷۴۷۷۳۴، www.asriran.com
اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین