پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۲۷۷۰۵
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶
بر اساس یادداشت تفاهمی که بین جمهوری اسلامی ایران و تایلند به امضا رسید، طرفین در زمینه زیست فناوری و مهندسی ژنتیک با یکدیگر همکاری خواهند کرد.
شعار سال: به نقل از سفارت جمهوری اسلامی ایران در تایلند، طبق توافقات انجام شده، مقرر شد دو طرف در زمینه انجام پروژه‌های مشترک در زمینه انتقال فناوری، تبادل تجربیات میان شرکت‌های دانش بنیان و دیگر موارد مشابه نیز همکاری مشترک داشته باشند.
پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری به عنوان یک موسسه پژوهشی و به منظور انجام تحقیقات علمی – صنعتی و به ویژه کاربردی، براساس مصوبه ۳۰ خرداد سال ۱۳۶۶ شورای گسترش آموزش عالی تاسیس شد و در حال حاضر، بیش از ۲۰۰ نفر در بخش‌های مختلف پژوهشی، اداری و خدماتی مرکز فعالیت می‌کنند. علاوه بر این، تعدادی از متخصصان و پژوهشگران سایر دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و تحقیقاتی داخل و خارج از کشور، از طریق انجام طرح‌های تحقیقاتی مشترک و برگزاری دوره‌های آموزشی با پژوهشگاه همکاری می‌کنند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار ۲۵ بهمن ۱۳۹۹، کد خبر: ۱۰۳۸۲۸۱، https://www.ilna.news
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین