پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۲۸۷۲۱
تاریخ انتشار : ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳
ایلخان در توئیتی، جهانپور وزارت بهداشت را مخاطب قرار داده و گفته است، جناب جهانپور مشکلِ انگلیسی بودن واکسن آسترازنکا/آکسفورد با نوشتنِ «تولیدی روسیه و کره» حل نمی‌شود. انگار به شما بگویند خریدِ گوشی آمریکایی ممنوع است، بعد شما بگویید گوشی اَپِل تولیدی چین را می‌خریم! منتظر روشنگری چهانپور هستیم.

شعار سال:برخی از کارشناسان، جهانپور وزارت بهداشت را بعنوان مرد حاشیه ها می شناسند. فردی که به تعبیر برخی از افراد، بشکلی اشتباهی در پست نیازمند تعامل و برقراری ارتباط و ایضا پاسخگویی ، قرار گرفته است.
ایلخان در توئیتی در کانال تلگرامی بیداری ملت نوشته است: جناب جهانپور مشکلِ انگلیسی بودن واکسن آسترازنکا/آکسفورد با نوشتنِ «تولیدی روسیه و کره» حل نمی‌شود. انگار به شما بگویند خریدِ گوشی آمریکایی ممنوع است، بعد شما بگویید گوشی اَپِل تولیدی چین را می خریم

در ضمن این واکسن در سوئد، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، بلژیک، لهستان، فرانسه برای سالمندان و در سوییس و آفریقای جنوبی برای همه سنین ممنوع شده. چطور وزارت بهداشت آنرا برای استفاده در سنینِ مشمول اولویت یعنی همان سالمندان در نظر گرفته؟ از اخبار دنیا بی‌خبرید؟

اختصاصی پایگاه تحلیلی -خبری شعار سال، برگرفته از کانال تلگرامی بیداری ملت

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: