پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۲۹۶۰۴
تاریخ انتشار : ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
علی سعد معاون کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا) خبر مربوط به عدم صدور مجوز برای برنامه تی وی تاک با حضور علی کریمی را تکذیب کرد.
شعار سال: او در توییتر نوشت: «درخواست برنامه تی وی تاک در مسیر رسیدگی است. ضمن تکذیب خبر منتشره مبنی بر عدم صدور مجوز در برخی از رسانه ها اعلام می‌شود یکشنبه ۳اسفند ماه درخواستی ازسوی فیلیمو برای پخش برنامه یکی از کاندیداهای فدراسیون فوتبال به دبیرخانه ساترا وصول شد که در مسیر معمول برای این برنامه ها قراردارد.

این برنامه به دلیل ساختارحرفه ای و نمایشی در دستورکار دبیرخانه قرار گرفته. فرآیند در نظر گرفته شده برای همه محتواهای نمایشی حرفه ای یکسان است که در خصوص برنامه همرفیق و سریالهای قورباغه، خوب بدجلف و… طی شده و رسانه های صوت و تصویر برنامه های خود را طی این فرایند منتشر کرده اند.

در صورتی که برنامه در دسته بندی نمایشی حرفه ای قرار نمی‌گرفت امکان پخش از صفحات شخصی افراد در رسانه های کاربر محور را داشت و به فرایند فوق الذکر نیاز نداشت.»

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری تحلیلی سینما سینما، تاریخ انتشار: 5 اسفند 1399، کد خبر: 4959563،  www.cinemacinema.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: