پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۳۶۶۸۶
تاریخ انتشار : ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱
جهانپور با بیان اینکه حداقل فاصله مراحل تزیرق واکسن ۱۴ روز است عنوان کرد: هر شرکتی دستورالعمل خودش را دارد، اما در ایران متوسط ۲۸ روز مراحل تزریق انجام می‌شود.

شعار سال: کیانوش جهانپور درباره زمان تزریق دوز دوم واکسن‌های کرونا گفت: گروه‌هایی که دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند مطابق زمان بندی می‌توانند مرحله بعد را نیز دریافت کنند.

وی ادامه داد: اینکه برخی می‌گویند واکسن نیست و افراد تنها مرحله اول را تزریق کردند صحیح نیست و باید بگوییم هر شرکتی که اقدام به واکسن کرونا کرده است برای مرحله دوم تزریق یک بازه زمانی سه هفته تا ۲ ماه را در نظر گرفته اسن و در ایران نیز متوسط ۲۸ روز مرحله دوم تزریق انجام می‌شود.

جهانپور با بیان اینکه حداقل فاصله مراحل تزیرق واکسن ۱۴ روز است عنوان کرد: هر شرکتی دستورالعمل خودش را دارد، اما با تواجه به اینکه واکسن سبد کواکس وارد ایران شده است و ممکن است برخی از افراد با این واکسن، واکسینه شوند باید بگوییم که زمان بین مراحل واکسن آسترزنکا در حال بررسی است و ممکن است فاصله بیش از ۱۲ هفته یا ۱۳ هفته در ایران منظور شود، ولی هنوز نتایج بررسی نهایی در کمیته ملی واکسن مشخص نشده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجو، تاریخ انتشار: ۱۹ فروردین ۱۴۰۰، کد خبر: ۹۲۴۴۴۱، www.snn.ir.

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین