پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۳۶۹۱۰
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۲
ادعای ریحانه پارسا در مورد تجاوز سیاوش اسعدی و اشاراتی که قبلا هم بیان شده بود، این بار باعث شد تا نورا هاشمی همسر سابق این کارگردان سینما و تلویزیون نیز به این ادعای مطرح شده واکنش نشان دهد.
شعار سال: ریحانه پارسا بازیگر سینما که یک سالی است به ترکیه مهاجرت کرده و در این مدت حرف‌های عجیب و غریب زیادی در اینستاگرام مطرح کرده، چندی پیش ادعا کرده بود که در ۱۶ سالگی مورد تجاوز قرار گرفته است.

ریحانه پارسا نوشت: ۱۶سالم بود که برای بار اول به من تجاوز شد! از آن‌جایی که ظاهرم به عمد یا غیرعمد سن من را بیشتر نشان می‌داد. آن اتفاق را هیجانی از سر احساس و عشق طرف مقابل تلقی کردم. به اصرار خودِ فرد رابطه ما از دور به صورت تلفنی چند شب در هفته حفظ شد. در تمام طول دو سال من از ترسی که به جان و تنم افتاده بود از خانه بیرون نیامدم و هر چیزی را بهانه می‌کردم برای خانه‌نشینی؛ و دل‌خوش به تماس‌های آن شخص؛ به خودم آمدم ۲ سال گذشته بود و من باید تسلیم این تعرض که حقیقتاً صورت گرفته بود می‌شدم!
اکنون ۵ سالی از آن نیمه شب می‌گذرد و من امروز بعد از این همه سال به حقیقتِ تاریکِ رخ داده در نقطه‌ای از زندگیم خیره شدم؛ برای بار هزارم با خودم تکرار می‌کنم «قبول واقعیت، نصف موفقیت است» … عادت به این نوع نوشتن نداشتم؛ از شما می‌خواهم با خواندن نگاهِ شخصِ من به این موضوع، «نگاهی به نقاط تاریک خود که نهان است بیندازید»!

در ادامه این اتفاقات نورا هاشمی همسر سابق سیاوش اسعدی نسبت به اظهارات ریحانه پارسا واکنش نشان داد:
«من سالهاست که جدا شدم و به دلایل شخصی لزومی ندیدم که این مسئله رسانه‌ای شود. از خبر‌هایی که به گوشم رسیده بسیار متاثر و متاسفم و آرزو می‌کنم هر آنچه عدل و حق است اتفاق بیافتد و نکته آخر این که به نظرم درست نیست به واسطه اتفاقی که افتاده و به من و پسرم و همین طور پدر و مادرم مربوط نیست به ما بی احترامی شود و مورد لعن و نفرین واقع شویم و به ما توهین شود.»
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تازه نیوز، تاریخ انتشار: ۲۰ فروردین ۱۴۰۰، کد خبر: ۴۹۵۹۵۶۳، www.tazenews.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین