پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۰۳۱۹
تاریخ انتشار : ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
مهدی نصیری توئیت زده که چه کسی باید پاسخگوی این صحنه‌ها در جمهوری اسلامی باشد: میدان، دیپلماسی یا هر دو؟ رسائی هم در جواب، با لحنی تند و غیر اخلاقی گفته، میشه در برخورد با نظامی که هزاران حسن دارد، مثل مگس نبود! آیا چنین صحنه‌هایی در کشور‌های اروپایی دیده نمیشه! ضمنا انتقاد کامل بر صحبت‌های آقای رسائی از بعد لزوم رعایت ادب و اخلاق در تعاملات رسانه‌ای، باید پرسید که آیا اروپا هم جمهوری اسلامی دارد؟
شعار سال: آقای رسائی عزیز، به ما ربطی ندارد که رابطه شما با آقای نصیری یا هر فرد دیگری در چه جارچوب و مختصاتی تعریف می‌شود. اما وقتی در رسانه صحبت می‌کنید، حداقل برای حسن شهرت خودتان هم که شده، ادب را رعایت کنید.

دوم اینکه، اینجا کشوری است که نام جمهوری اسلامی را یدک می‌کشد و هیچ توجیهی برای هیچ کمبود و اهمالی قابل قبول نیست، چرا که اینجا جمهوری اسلامی است. اروپا جمهوری اسلامی ندارد آقای رسائی.
یادمان نرود که کشور بر سه رکن جمهوریت مبتنی بر قانون اساسی، اسلامیت مبتنی بر دین مبین و انقلابی‌گری مبتنی بر آرای حضرت امام و مقام معظم رهبری بنا شده است. کجای این سه رکن به هر دلیل ممکن، تجویز وجود چنین تصاویری را در جمهوری اسلامی ایران می‌کنند؟

آقای رسائی، اروپا هم جمهوری اسلامی داره؟


 
تصویری مشابه در همه جای دنیا

اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین