پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۴۵۷۵۲
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۹
محسن مهرعلیزاده در جریان اولین مناظره انتخاباتی ۱۴۰۰، چند توهین خاص و بی اخلاقی مشخص در خصوص آقای رئیسی بخرج داد. استفاده از عبارت سندروم پست‌های بیقرار، شش کلاس سواد، شائبه مهندسی انتخابات، نامزد‌های پوششی و ... از این گونه بودند. اما در فروردین ۱۳۹۸، رئیس دفتر حضرت آقا در مراسم تودیع ومعادفه تولیت آستان قدس رضوی، به مواردی اشاره داشتند که بنوعی پاسخ به سوالات و توهین‌های امروز آقای مهرعلیزاده محسوب می‌شود.

شعار سال: آقای رئیسی چند مرتبه به بنده گفتند که دل کندن از آستان قدس برای ایشان خیلی مشکل بود و حق هم داشتند چرا که همه جای آستان قدس رضوی نور، روشنی و متصل به آسمان است.

 اداره کردن ۳۰ میلیون زائر با ملیت‌ها و مذاهب مختلف کار آسانی نیست چرا که باید وسایل آسایش این تعداد زائر فراهم شود و آقای رئیسی همین کارها را دوست داشتند اما مقام معظم رهبری به ایشان تاکید کردند که اگر شما در مسئولیت جدید خود گره از کار یک مسلمان بگشایید، ثواب بیشتری خواهد داشت.
 

تعداد بازدید : 1


شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری فهام ، تاریخ انتشار: 16 خرداد 1400، کدخبر: ،www.fehamnews.com،14803521

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین