پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۱۴۸۴
تاریخ انتشار : ۳۰ تير ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۴
وقتی دستگاه‌های نظارتی حداقل تخصص لازم در بحث نظارت و سیاستگذاری راهبردی و توسعه محور را نداشته و بعضا به دنبال سوتی‌ها می‌گردند، مدیر دولتی هم بخودش اجازه می‌دهد، هر گل واژه‌ای را بیان داشته و هر ویترینی که بخواهد، برای خودش بچیند. بشنوید از آقای دکتر نمکی؟

شعار سال:سعید نمکی وزیر بهداشت امروز در یک همایش سخنرانی داشته و گفته که «دیروز از یک وزیر بهداشت کشوری که در گرداب کروناست، دریافت کردم؛ نامه سرتا پا تقاضای کمک بود از ایران تحریم‌زده...[گفته بود که] بگویید چه کردید که با گستردگی اقلیم و حصر اقتصادی و سیاسی این‌گونه کرونا را مدیریت کردید!
 
طبق آمار رسمی‌ وزارت بهداشت در ۲۴ ساعت گذشته، ۲۵۰ بیمار کرونایی فوت کردند و ۲۷ هزار و ۴۴۴ بیمار جدید شناسایی شدند. به عبارت دیگر در ۲۴ ساعت اخیر در هر دقیقه ۱۹ نفر به کرونا مبتلا شده‌اند.
 
همچنین برای اولین بار آمار واکسیناسیون روزانه در ایران از مرز ۴۰۰ هزار دوز عبور کرد و حدود ۴۲۴هزار دوز تزریق شده است.

تعداد بازدید : 0

 
 
شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری تحلیلی دیدبان ایران  ، تاریخ انتشار:  29 تیر  1400، کدخبر: 112807، www.didbaniran.ir

اخبار مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین