پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۵۵۷۰۲
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۳
واتس آپ در حال کار روی پیام‌هایی است که پس از ۹۰ روز ناپدید می‌شوند.
شعار سال: اکنون مشخص شده است که واتس اپ، گزینه دیگری را برای انقضای پیام اضافه می‌کند و مدت زمان اعتبار این پیام‌ها ۹۰ روز است؛ بنابراین هر زمان که همه این ویژگی‌ها از حالت بتا خارج شوند، منویی مشابه آنچه در تصویر زیر مشاهده می‌کنید به شما ارائه می‌شود، جایی که می‌توانید بین "خاموش" (بنابراین پیام‌ها هرگز ناپدید نمی‌شوند) یا روشن بودن گزینه انتخاب کنید.

درواقع شما انتخاب می‌کنید که گپ‌های شما پس از ۲۴ ساعت، ۷ روز یا ۹۰ روز ناپدید شوند. این گزینه انعطاف پذیری زیادی دارد، اما گزینه "۹۰ روز" فقط به بتای اندروید واتس اپ رسیده است (در آخرین نسخه ۲.۲۱.۹.۶ مشاهده شده است).

واتس اپ گاهی اوقات ویژگی‌های آینده را در قلمرو بتا برای هفته‌ها (و حتی ماه ها) حفظ می‌کند تا سرانجام آن‌ها را برای همه کاربران خود منتشر کند، بنابراین ما هنوز نمی‌دانیم که چه زمانی باید انتظار داشته باشید که این ویژگی برای همه در دسترس قرار گیرد. با این وجود، خوب است بدانید که روی آن کار می‌شود.


شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از شهرآرا نیوز، تاریخ انتشار: ۲۸مرداد ۱۴۰۰، کد خبر: shahraranews.ir/۷۷۹۴۶
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین