پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۶۱۸۶۳
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۴
برخی از سایت‌های خبری شایعاتی در خصوص جدایی رامین میهمانپرست از مریم کاویانی منتشر کرده اند. هرچند زندگی شخصی افراد هیچ ارتباطی به ما نداشته و نخواهد داشت، اما اثرات صحت احتمالی خبر روی جهت گیری‌ها و رفتار‌های حرفه‌ای میهمانپرست و همچنین برخی از انتصابات قابل تحلیل خواهد بود. منتظر دریافت و انتشار توضیحات احتمالی هستیم.
شعار سال: مریم کاویانی بازیگر ایرانی که سه سال قبل با رامین مهمانپرست دیپلمات ایرانی ازدواج کرده بود نسبت به خبر جدایی‌اش از او واکنش نشان داد و تلویحا این خبر را تایید کرد.

شایعه تا واقعیت جدایی میهمانپرست از کاویانی؟

مریم کاویانی مدت کوتاهی بعد از فوت همسر رامین مهمانپرست سفیر ایران در لهستان خبر ازدواجش با او را رسانه‌ای کرد. این خبر البته با حضور رامین مهمانپرست و مریم کاویانی در فرش قرمز یک فیلم که مریم کاویانی در آن بازی کرده بود منتشر شد و این دو روی فرش قرمز راه رفتند.

سپس مریم کاویانی کار در سینما و تلویزیون را کنار گذاشت و با همسرش در لهستان به سر می‌برد تا اینکه نزدیک به دو ماه قبل عکس‌های رامین مهمانپرست از صفحه اینستاگرام مریم کاویانی پاک شد و او که مبتلا به کرونا نیز شده بود از زندگی به صورت تنها و انفرادی صحبت کرد و از اینکه دوباره به تلویزیون برگشته است. مریم کاویانی پیشتر با انتشار عکس‌هایی نوشته بود دوست دارد زندگینامه شوهرش را فیلم‌نامه کند.

شایعه تا واقعیت جدایی میهمانپرست از کاویانی؟

رامین مهمانپرست دوبار نیز برای ریاست جمهوری کاندیدا شد، اما وارد رقابت‌ها نشد. مریم کاویانی برعکس خبر ازدواجش که رسانه‌ای کرده بود خبر جدایی‌اش را رسانه‌ای نکرد و زمانی که این خبر در یکی از رسانه‌ها به نقل او منتشر شد با انتشار یک استوری به آن واکنش نشان داد. مریم کاویانی نوشت درباره جدایی از رامین مهمانپرست با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نکرده و نخواهد کرد.

شایعه تا واقعیت جدایی میهمانپرست از کاویانی؟

مریم کاویانی پیش از اینکه بازیگر شود پرستار بود او بعد از اینکه به صورت اتفاقی وارد عرصه بازیگری شد و نقش یک پرستار را بازی کرد به دلیل درامد بالای شغل بازیگری شغل پرستاری را کنار گذاشت. او پیش از ازدواج با رامین مهمانپرست یکبار دیگر ازدواج کرده و جدا شده بود. مهناز افشار یکی دیگر از بازیگرانی بود که به این خبر واکنش نشان داد. وی که در آن زمان هنوز همسر یاسین رامین پسر محمدعلی رامین یکی از افراد با نفوذ دولت احمدی نژاد بود درباره ازدواج رامین مهمانپرست و مریم کاویانی نوشت: خب پس خدا رو شکر سیمرغ ازدواج سیاستمدارانه از روی شانه من برداشته شد
 
شایعه تا واقعیت جدایی میهمانپرست از کاویانی؟
 
شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از جامعه پویا، تاریخ انتشار: ۱۴مهر ۱۴۰۰، کد خبر:۹۳۹۲۳، jameaepouya.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین