پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۵۰۱۹
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۳
گوشه‌ای از خیابان لاله زار، درست روبه‌روی سینما دیانا، یک جوان با پیرهن یقه خرگوشی، شلوار دمپا گشاد نشسته و گوش هایش را تیز کرده تا ببیند مخاطبان درباره فیلمی که روی پرده است چه می‌گویند. آن جوان، بهروز وثوقی و فیلمی که روی پرده نمایش می‌دهند قیصر است
شعار سال: گوشه‌ای از خیابان لاله زار، درست روبه‌روی سینما دیانا، یک جوان با پیرهن یقه خرگوشی، شلوار دمپا گشاد نشسته و گوش هایش را تیز کرده تا ببیند مخاطبان درباره فیلمی که روی پرده است چه می‌گویند.

آن جوان، بهروز وثوقی و فیلمی که روی پرده نمایش می‌دهند قیصر است.

مشخص است که کسی از تماشای فیلم راضی نیست. ظهر است. حوالی ساعت یازده. بهروز راضی نیست. کلافه شده برای همین بلند می‌شود و راه خانه را پیش می‌گیرد.

احتمالا در ذهن به آن اپل کورسای زرد رنگی فکر می‌کند که برای سرمایه گذاری روی این فیلم فروخته است. به مسعود کیمیایی و امیدی که برای فروش فیلم به او داده بود، اصلا چطور شد که پای بهروز به پروژه کیمیایی باز شد؟ چه شد که قیصر، قیصر شد؟
 
تعداد بازدید : 14
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از سایت فراز، تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۴۰۰، کد خبر: ۱۳۳۹۰، www.farazdaily.com
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین