پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۷۸۲۰۹
تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵
بعنوان یک رسانه مستقل مدعی هستیم که هیچگونه ارتباط و جهت دهی توسط هیچ یک از نهاد‌های امنیتی جمهوری اسلامی ایران برای پوشش دهی به اخبار برنامه اقتصادی دولت و سامان دهی یارانه‌ها به رسانه‌ها، صورت نپذیرفته است. با پرس و جوی غیر رسمی از حدود بیست رسانه همکار نیز، این موضوع تائید نشد و کذب بودن ادعای شبکه سعودی ایران اینترنشنال، اعلام می‌گردد. ادله اثباتی دیگر اینکه، بررسی اخبار مرتبط با جراحی اقتصادی دولت و ساماندهی یارانه‌ها در چند روز اخیر در پایگاه تحلیلی خبری شعار، هیچ نشانی مبنی بر خودسانسوری یا تقید به استفاده از کلمات تعیین شده، ندارد. کلام آخر اینکه، ضمن انتقاد جدی و علمی از دولت رئیسی، اتحاد قوی خود با دولت و ملت و همراهی و همبستگی داخلی خود را اعلام داشته و آمادگی کافی برای برخورد با هرگونه مداخله خارجی و شایعه پراکنی خارج از چارچوب را داریم.
شعار سال: یک مقام امنیتی با اشاره به خبر شبکه تلویزیونی ضد انقلاب مبنی بر ابلاغ به رسانه‌ها درباره عدم استفاده از برخی عبارت‌ها برای پوشش اخبار مردمی سازی یارانه ها، صدور چنین ابلاغیه‌ای را تکذیب کرد.

وی گفت: چنین توصیه و هشداری به رسانه‌ها داده نشده و این مطلب شبکه سعودی ایران اینترنشنال در تداوم انتشار توهماتی است که تلاش دارد از نمد اجرای طرح ملّی مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، کلاهی برای خود ببافند.

این شبکه مدعی شده بود وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران از رسانه‌ها خواسته بود در پوشش اخبار مرتبط با مردمی سازی یارانه ها، از عبارت هایی، چون جراحی اقتصادی، برخورد خشونت آمیز، برخورد با مردم و تحصن استفاده نکنند.
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار:۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱، کد خبر: ۱۴۰۱۰۲۲۴۱۶۱۱۰، www.isna.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین