پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۱۰۳۵
تاریخ انتشار : ۲۲ تير ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۵
علیرضا شهبازی نماینده نهاوند در مجلس و استاندار سابق کردستان چندی پیش ادعا کرده بود: تمام حقوق و مزایای نمایندگی خود را طی چهار سال خدمت در مجلس شورای اسلامی، برای مدرسه‌سازی هزینه می‌کند. اما چند نکته و کمی تامل در صحبت آقای نماینده ما را به گذشته و مشاغل متعددش می‌رساند.
شعار سال: علیرضا شهبازی نماینده نهاوند و استاندار سابق کردستان چندی پیش ادعا کرده بود: تمام حقوق و مزایای نمایندگی خود را طی چهار سال خدمت در مجلس شورای اسلامی، برای مدرسه‌سازی هزینه می‌کند. اما چند نکته و کمی تامل در صحبت آقای نماینده ما را به گذشته و مشاغل متعددش می‌رساند.

به دنبال طرح ادعای این نماینده مجلس، یک رسانه به بررسی این اظهارات پرداخته است بنابر این گزارش؛ چهار سال یعنی ۴۸ ماه. آقای شهبازی قرار است در طول این ۴۸ ماه که نماینده شهرستان نهاوند است، تمام درآمد خود را صرف مدرسه سازی کند که این اقدام بسیار ارزشمند است.

اما سوال اینجاست که آقای نماینده در طول این ۴ سال مخارج زندگی خود و خانواده اش را از کجا می‌خواهد تامین کند؟ اگر بخواهد یک زندگی معمولی داشته باشد و اگر تورم و کیفیت زندگی را در نظر نگیریم، وی باید ماهانه ۵ میلیون تومان درآمد داشته باشد که در طول این ۴ سال می‌شود ۲۴۰ میلیون تومان!

حال حساب کنید امروز این نماینده مجلس به خاطر مسولیت هایش، رفاه بیشتری به نسبت یک کارمند معمولی دارد، چون حقوق و مزایای بیشتری داشته است.

این نکته سنجی‌ها و کنجکاوی و کمی جستجو در سایت‌های رسمی و آماری ما را به سمت‌های قبلی و کنونی آقای نماینده رساند که در ادامه بخشی از آن‌ها را می‌خوانید؛
 
- رئیس هیئت مدیره و عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری صنایع پتروشیمی

- عضو هیئت مدیره سیمان سپاهان و سیمان ایلام

- عضو هیئت مدیره کارگزاری تدبیرگران فردا

- رئیس هیئت مدیره و عضو هیئت مدیره کشت و صنعت روناک نوین

- رئیس هیئت مدیره شرکت ایران سوییچ

- رئیس هیئت مدیره نمایندگی‌های کشتیرانی بنیاد بوده است و هم اکنون در جایگاه نماینده نیز مدیرعامل شرکت رفاه وتامین آتیه امید و رئیس هیئت مدیره صنایع چوب و کاغذ مازندران را بر عهده دارد.

علیرضا شهبازی همزمان با این مشاغل همواره به عنوان فرماندار و استاندار در بدنه دولت حضور داشته است.

تمامی مدارک و اسناد مربوط به این سمت‌ها در ادارات مربوط به ثبت شرکت‌ها موجود است.
 
مخارج زندگی علیرضا شهبازی از کجا تامین می‌شود؟
 
شعار سال، با اندکی تلخیص واضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی دیده بان ایران، تاریخ انتشار:۲۲ تیر ۱۴۰۱، کد خبر: ۱۳۵۷۶۶، www.didbaniran.ir
اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین