پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۴۷۶۴
تعداد نظرات: ۹ نظر
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۳
آیلار حقی شب ۲۵ آبان توسط یک خودروی سواری مقابل مجتمع پیاده می‌شود. روایت کرده اند که نامبرده در حالی‌که تعادل ندارد به سمت محوطه مجتمع می‌رود و متاسفانه به داخل گودال بزرگ ساختمانی که در مجاورت مجتمع در حال ساخت‌وساز است سقوط می‌کند. این امر دستمایه‌ای برای ضدانقلاب برای کشته‌سازی جدید شده است.برخی از منابع دیگر هم روایاتی متفاوت بیان کرده اند، اما مستنداتی برای بررسی و اثبات ، ارایه نشده است. روایاتی که نقیض بخش اعظم آنها با نشانه یابی و حوزه جرم شناسی و تائیدیه های پزشکی قانونی، قابل رد است.

شعار سال: در روز‌های اخیر و در راستای پروژه کشته‌سازی رسانه‌های ضد انقلاب موارد مختلفی مشاهده شده است که مرگ افرادی که هیچ ارتباطی با حوادث اخیر نداشته را به دروغ به اغتشاشات مرتبط کرده و مدعی می‌شوند که در تجمعات ، بدست نیرو‌های انتظامی، ضد پورش، امنیتی و حتی لباس شخصی، کشته شده‌اند.

یکی از این ادعاها که توسط برخی جریانات معاند در فضای مجازی مطرح می‌شود، کشته شدن دختر جوانی به نام «آیلار حقی» دانشجو دانشگاه آزاد علوم پزشکی تبریز در تبریز است. ادعا شده که در اغتشاشات تبریز کشته شده، اما خبر مربوط به فوت وی توسط اورژانس در نقطه‌ای که اصلا تجمعی در ۵۰ روز گذشته نبوده سقوط در محل گودبرداری جنب برج شهران (برج مسکونی ۳۱ طبقه) تبریز گزارش شده است.

تعداد بازدید : 504
 
تعداد بازدید : 388
اظهارات پدر آیلار حقی درباره حادثه
ماجرا از زبان نگهبان برج شهران :

 «یوسف عبادزاده»، نگهبان برج شهران در مصاحبه‌ای با اشاره به زمان حادثه که حدود ساعت ۹ شب ۲۵ آبان‌ماه بود، می‌گوید: «دیشب نگهبان لابی بودم؛ برای صرف شام به نگهبانی آمدم، حدود چند دقیقه بعد یک خودرو ۲۰۶ نوک‌مدادی که برایم ناشناس بود داخل آمد؛ همکارم آقای کرم‌شایان نیز که نگهبان درب برج شهران است همراه من مشغول صرف شام بود، به همکارم گفتم که این خودرو ناشناس است و به دوربین ورودی پارکینگ نگاه کردم که دیدم خانمی از ماشین پیاده شد و رفت؛ من نیز از اتاق بیرون آمدم تا از راننده در این خصوص سوال کنم؛ از وی پرسیدم که این چه کسی بود داخل آوردی؟ وی نیز جواب داد: «من همیشه ایشان را این‌جا پیاده می کنم، تو کی هستی؟؛ بعد یک اسمی به من گفت که یادم رفت، من نیز بعد از یک ربع به لابی رفتم.»

این نگهبان برج شهران در ادامه تعریف می‌کند: «همکارم زنگ زد زود بیا نگهبانی؛ من نیز رسیدم و دیدم که باعجله به طرف برج فایند که فونداسیونش ریخته شده و قصد ساخت مجتمع تجاری دارند می‌روند؛ آنجا من هم از لابی محوطه رفته و پایین را نگاه کردم که در تاریکی خانمی را از دور دیدم و همکارم با ۱۱۰ و اورژانس و آتش نشانی صحبت کرد؛ لحظاتی بعد آگاهی به محل حادثه آمده و وقتی دوربین را چک کرد، دیدیم که ۲۰۶ این خانم را پیاده کرده و رفته است و اون خانم هم از طرف ورودی پارکینگ داخل برج نشده و پشت ساختمان رفته است.»
 
تعداد بازدید : 305

روایت کارشناس اورژانس حاضر در محل حادثه :

کارشناس اورژانس استان نیز با اشاره به این‌که «حدود ساعت ۲۲ شب یک مورد سقوط غیرهمتراز اعلام شد که تا ۱۰ دقیقه رسیدیم؛ حادثه دیده تنفس داشت، ولی فاقد هوشیاری و روبه شکم افتاده بود و شکمش متورم شده و خونریزی داخلی داشت.»

وی ادامه می‌دهد: «با کمک عوامل آتش‌نشانی داخل آمبولانس گذاشته و دیدیم که ایست قلبی_تنفسی کرده و با سی. پی. آر به بیمارستان شهدا انتقال دادیم که نبض مریض برگشت، اما لحظاتی بعد فوت کرد.»

توضیحات رئیس پلیس آگاهی استان آذربایجان شرقی از جزئیات حادثه منجر به فوت آیلار حقی:

ابراهیم محمودی در پی وقوع حادثه افتادن دختر جوان تبریزی به نام آیلارحقی در محل گود‌برداری جنب برج شهران تبریز اعلام کرد: به محض اطلاع از وقوع حادثه از طریق مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ در صحنه حضور یافته و با هماهنگی و دستورات ویژه دادستان عمومی و انقلاب تبریز و با شکایت خانواده متوفی تیم مجربی از کارآگاهان پلیس آگاهی براساس وظایف ذاتی و قانونی تحقیقات لازم در این خصوص آغاز و تا این لحظه سه نفر از مرتبطین در این حادثه شناسایی و دستگیر، و تحقیقات پلیسی در حال انجام می‌باشد که اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
با بررسی مدارک و شواهد و مستندات در محل حادثه مشخص شده متوفی ازیک دستگاه خودرو سواری در جلوی پارکینگ ساختمان پیاده شده و پس از دقایقی حادثه برای وی رخ داده است. با توجه به موج سواری رسانه‌های معاند در خصوص موضوعات اخیر کشور و بهره برداری معاندین از حوادث روزمره جهت فریب افکار عمومی، مردم عزیز به اخبار رسانه‌های ضد انقلاب توجه نکرده و اخبار از رسانه‌های موثق دنبال کنند.  

تعداد بازدید : 245

لحظه ورود آیلار حقی به محوطه مجتمع شهران تبریز

آیلار حقی شب ۲۵ آبان توسط یک خودروی سواری مقابل مجتمع پیاده می‌شود. گویا در حالی‌که تعادل ندارد به سمت محوطه مجتمع می‌رود و متاسفانه به داخل گودال بزرگ ساختمانی که در مجاورت مجتمع در حال ساخت‌وساز است سقوط می‌کند.

 
تناقضات روایت‌های ضدانقلاب از نحوه فوت آیلار حقی
روایات نگهبان، اورژانس،پلیس در خصوص زمان پیاده شدن تا وقوع رویداد تاسف بار، تشریح گردید. اما معاندین، روایات خاص برای بیان دارند. سقوط، ضرب و شتم و یا گلوله ساچمه‌ای؟

تناقض تا کجا؟

رسانه‌های معاند برای بهره‌برداری سیاسی از فوت خانم آیلار حقی با دستاچگی روایت‌های متناقضی را منتشر کرده اند. برخی مدعی شده اند وی با ضرب و شتم کشته شده و برخی دیگر ادعا کرده اند با گلوله تفنگ ساچمه زن کشته شده و برخی دیگر گفته‌اند وی به یک ساختمان پناه برده بود که توسط نیرو‌های امنیتی به پایین پرت شده است.بالاخره سقوط، ضرب و شتم و یا گلوله ساچمه‌ای؟ بر اساس اصول اولیه جرم شناسی و کشف جرم، هر سه مورد اشاره شده، مسلما باید دارای رد قابل پیگیری توسط پزشک قانونی باشذ.
 
تعداد بازدید : 252

خبرسازی آنهم با چاشنی دستپاچگی این باگ‌های مهم و آشکار را به دنبال دارد. از شب گذشته، اما رسانه‌های ضد انقلاب، در ادامه پروژه نخ‌نمای کشته‌سازی ادعا کردند این جوان در تجمعات دیشب تبریز کشته شده است!

پایگاه تحلیلی خبری شعار سال برگرفته از منابع گوناگون
اخبار مرتبط
برچسب ها: لحظه ورود آیلار حقی به محوطه مجتمع شهران تبریز ، ماجرای سقوط آیلار حقی به گودال در تبریز ، بهره‌برداری سیاسی از فوت خانم آیلار حقی ، تناقضات روایت‌های ضدانقلاب از نحوه فوت آیلار حقی ، ماجرای فوت آیلار حقی ، روایات متناقض از جریان فوت آیلار حقی ، بهره برداری ضد انقلاب از ماجرای فوت آیلار حقی ، خبرسازی ضد انقلاب از مرگ آیلار حقی ، اظهارات پدر آیلار حقی ، پدر آیلار حقی چه گفت؟ ، آیلار حقی از کجا سقوط کرد؟ ، فوت آیلار حقی چه ربطی به اغتشاشات داشت؟ ، آیلار حقی در اغتشاشات کشته شد؟ ، کشته سازی رسانه های ضد انقلاب از مرگ آیلار حقی ، کشته شدن آیلار حقی با تیر ، شلیک یگان ویژه به آیلار حقی ، کشته سازی از ماجرای آیلار حقی ، ماجرای مرگ آیلار حقی از زبان نگهبان برج شهران ، سقوط آیلار حقی از برج شهران تبریز ، آیلار از ساختمان سقوط کرد یا کشته شد؟ ، در ماجرای فوت آیلار چه کسی راست می گوید؟ ، حادثه آیلار حقی چقدر حقیقت دارد؟ ، روایت سقوط آیلار از ساختمان چقدر حقیقت دارد؟ ، یوسف عبادزاده نگهبان برج شهران ، یوسف عبادزاده ، روایات از فوت آیلار حقی ، کرم شایان نگهبان برج شهران ، سقوط غیرهمتراز ، گزارش سقوط غیر همتراز ، روایت نگهبانان برج از فوت آیلار حقی ، روایات پدر از فوت آیلار حقی ، روایت اورژانس از فوت آیلار حقی ، روایت سقوط آیلار حقی به داخل گود ساختمانی ، روایت کشته شدن آیلار حقی با تفنگ ساچمه زن ، روایت کشته شدن آیلار حقی با پرتاب به درون گودال ، روایت عدم تعادل فردی منجر به سقوط به داخل گودال ، چرم شناسی و نظر پزشک قانونی درباره آیلار حقی
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۱
0
1
یه پانزده ثانیه از این دوربین داخل پارکینگ پرش داده شده.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
توی اون پانزده ثانیه چه چیزی می تونه وجود داشته باشه؟ خفت گیری شده یا زور کشون کرده اند؟
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۹/۱۱
1
1
کسی که جلو پارکینگ از ماشین پیاده میشود هیچ مشخص نیست که مرد است یا زن و اصلا قیافه اش معلوم نیست ملت را اسکل فرض کرده اند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran (Islamic Republic of) |
۰۷:۴۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۳
مسلما دوربین قابلیت حداقل زوم رو داره. ولی دلیلی نمی شه که رسانه هم اقدام به دسترسی به فیلم زوم شده دوربین داشته باشه که.
فاطمه
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۰
0
0
دروع وتهمت قاتل شمره
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۱۷ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۰
0
0
آره ارواح پدرتون، کثافتا، رسانه هم زدین
مدیر پایگاه

سلام 
بجای توهین ، عصبانیت و فحاشی به رسانه، نظرات تان را با رعایت چارچوب ها و تحفظات رسانه ای انتشار مطلب ، مدون نموده و ارسال کنید تا منتشر شود و دیگران هم از آن استفاده کنند. 

ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۲
0
1
ایلار شهید پاک واندوه ماندگاردلهای مطلوم است
مینا
Iran (Islamic Republic of)
۱۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۲
0
0
ایلارعزیز شهید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۱۰ - ۱۴۰۱/۱۰/۱۲
0
0
ایلار به خون خفته چه شیون عطمایی دارد
مدیر پایگاه

سلام و عرض ادب


اگر اطلاعات تخصصی و روایت مستند در خصوص جریان مورد بحث دارید، برایمان بفرستید. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین