پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۴۹۵۲
تاریخ انتشار : ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۱
سفیر جمهوری فدرال آلمان در پی پیشگامی این کشور برای برگزاری نشست ویژه شورای حقوق بشر در مورد رویداد‌های اخیر ایران و تکرار اظهارات مداخله‌جویانه و بی‌پایه و اساس مقامات آلمانی، به وزارت امور خارجه احضار شد.

شعار سال: سفیر جمهوری فدرال آلمان در پی پیشگامی این کشور برای برگزاری نشست ویژه شورای حقوق بشر در مورد رویداد‌های اخیر ایران و تکرار اظهارات مداخله‌جویانه و بی‌پایه و اساس مقامات آلمانی، به وزارت امور خارجه احضار شد.

در این ملاقات مراتب اعتراض شدید جمهوری اسلامی ایران نسبت به اظهارات مداخله جویانه و بی پایه و اساس مقامات آلمانی به سفیر این کشور ابلاغ گردید.

همچنین به سفیر آلمان گفته شد قطعنامه اخیر نشست ویژه شورای حقوق بشر گامی اشتباه بر اساس رویکردی کاملا سیاسی و ابزاری نسبت به حقوق بشر است و از اساس مردود است و جمهوری اسلامی ایران با هر ساز و کاری که بر مبنای آن تعریف شده، همکاری نخواهد کرد.

همچنین تصریح گردید همراهی آلمان و سایر کشور‌های اروپایی با تحریم‌های یکجانبه آمریکا که موجب نقض فاحش حقوق بشر مردم ایران شده، این کشور‌ها را فاقد هر گونه وجاهت و صلاحیت برای طرح ادعا‌های حقوق بشری می‌سازد.

سفیر آلمان اظهار داشت: مراتب را در اسرع وقت به مقامات کشورش منعکس خواهد کرد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایلنا، تاریخ انتشار:۷ آذر ۱۴۰۱، کدخبر: ۱۳۰۲۹۹۳، www.ilna.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین