پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۸۶۲۳۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰
عبدالحسین روح‌الامینی نماینده تهران با اعلام برگزاری جلسه بررسی استیضاح بهرام عین‌اللهی در کمیسیون بهداشت، به ارسال پیام از طرف دولت اشاره کرد و گفت: آن‌ها گفتند یکی دو ماه دیگر صبر کنید، اصلاحات، بازنگری و رفع عیوب انجام خواهد شد که ما در پاسخ گفتیم هر کسی کار خود را انجام دهد و ما به وظیفه نظارتی خود عمل می‌کنیم و شما هم به وظیف خود...

شعار سال: عبدالحسین روح‌الامینی، نماینده تهران در مجلس یازدهم از امضاکنندگان طرح استیضاح وزیر بهداشت، با اشاره به برگزاری جلسه بررسی استیضاح بهرام عین‌اللهی در کمیسیون بهداشت، گفت: در جلسه یکشنبه کمیسیون بهداشت، وزیر حاضر شد و توضیحاتی ارائه داد.

نماینده تهران در مجلس، با بیان اینکه حرف‌های وزیر بهداشت کلی و بدون حساب و کتاب بود، افزود: ما از توضیحات ایشان قانع نشدیم، اما با لابی‌های متفاوت تعداد امضا‌ها به زیر ۱۰ امضا رسید و طرح از حد نصاب افتاد و موضوع ارجاع طرح استیضاح به صحن مجلس منتفی شد.

او تاکید کرد که طی روز یکشنبه، چندین مرتبه تعداد امضا‌ها بالای عدد ۱۰ و زیر آن بود و نهایتا به ۷ امضا رسید.

پیام دولت به مجلس:اندکی تامل در استیضاح عین الهی، تغییراتی در راه است
روح‌الامینی ادامه داد که در روز‌های منتهی به حضور وزیر بهداشت در کمیسیون، پیام‌هایی از دولت می‌رسید که شما اگر صبر کنید، تغییراتی صورت خواهد گرفت.

او درباره منظور این پیام‌ها از تغییرات افزود: آن‌ها می‌گفتند یکی دو ماه دیگر صبر کنید، اصلاحات، بازنگری و رفع عیوب انجام خواهد شد که ما در پاسخ گفتیم هر کسی کار خود را انجام دهد و ما به وظیفه نظارتی خود عمل می‌کنیم و شما هم به وظیفه خود.

این نماینده مجلس درباره برنامه‌شان برای حل موضوعاتی که منجر به درخواست استیضاح شده بود نیز گفت: فصل اول نظارت ما با از حد نصاب افتادن امضا‌های طرح به پایان رسید، اما فصل دوم با درخواست از دیوان محاسبات، استناد به ماده ۲۳۴ آیین‌نامه و درخواست از قوه قضاییه و سازمان بازرسی و شکایت به کمیسیون اصل ۹۰ ادامه خواهد یافت.

روح‌الامینی تاکید کرد که هرچند در این مرحله استیضاح به صحن نرفت، اما کمبود‌ها در نظام بهداشت و درمان، واقعیتی ملموس است و با کم شدن امضا‌ها رفع نمی‌شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت رویداد24، تاریخ انتشار:۱۰ بهمن ۱۴۰۱، کدخبر: ۳۲۹۶۵۷، www.rouydad24.ir

اخبار مرتبط
برچسب ها: عبدالحسین روح‌الامینی نماینده تهران ، برگزاری جلسه بررسی استیضاح بهرام عین‌اللهی ، استیضاح بهرام عین‌اللهی ، استیضاح عین اللهی وزیر بهداشت ، لابی برای عدم استیضاح عین اللهی وزیر بهداشت ، لابی نمایندگان با عین اللهی برای رد استیضاح ، لابی نمایندگان برای استیضاح نکردن عین اللهی وزیر بهداشت ، قانع نشدن نمایندگان مجلس از توضیحات عین اللهی ، علت استیضاح عین اللهی ، علت استیضاح وزیر بهداشت ، محورهای سوال نمایندگان از عین اللهی وزیر بهداشت ، پیام دولت برای تغییرات در وزارت بهداشت ، پیام دولت به مجلس برای صبر در استیضاح عین اللهی ، بازنگری در مدیریت عین اللهی ، حمایت دولت از عین اللهی وزیر بهداشت ، حمایت های پشت پرده از بهرام عین اللهی ، کمبود ها در نظام بهداشت و درمان ، سوال از عملکرد وزیر بهداشت ، عملکرد عین اللهی در وزارت بهداشت ، سوال از عین اللهی درباره نابسامانی ها در نظام بهداشت ، حمایت پشت پرده دولت از عین اللهی وزیر بهداشت ، چرا دولت به مجلس پیام داد در استیضاح عین اللهی صبر کنید؟ ، کم شدن تعداد امضاها برای استیضاح عین اللهی ، نمایندگان چه نمره ای به عملکرد عین اللهی می دهند ، حمایت مجلس از عملکرد پر از سوال عین اللهی
خواندنیها-دانستنیها
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
0
0
بسیار بسیار متاسفم هیچ امیدی به مجلس انقلابی نیست انقلابی فقط یک شعار برای فریب اذهان عمومی و جمع آوری رای مردمی است که شما هیچ ارزشی برانی ان قائل نیستید برای شما فقط ورود به مجلس اهمیت دارد نه مردم
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین