پایگاه خبری تحلیلی شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۲۷۵۱
تاریخ انتشار : ۱۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۱
خبر می رسد که دولت چین بزرگراه YanAn East overpass شانگهای را برای معاون اول رئیس جمهور ایران قرق کرد و اسکورت هیات ایرانی برای شرکت در نشست های رسمی با صنایع چین در ششمین نمایشگاه بین المللی واردات چین ، در شرایط قرق بزرگراه انجام شد. از آقای مخبر بعنوان یک مدیر و سیاستمدار کهنه کار می پرسیم که آیا این رفتار انهم از کشور دارای اخلاق عدم تعارف طبیعی است؟ آیا منطقی است که مثلا بزرگراه بسته شود تا مقامات یک کشور میهمان رد شوند. چرا از تکنیک آزاد سازی لاین یا ترافیک تکه ای استفاده نشد( دوستان امنیت می دانند از چه چیز صحبت می کنیم)؟ برادر بزرگوار ،جناب مخبر، ما هرچقدر هم در فشار باشیم دارای ذهن چاره یاب و هوش خلاق ایرانی هستیم، خام نشوید خدای ناکرده.

شعارسال: کلیپی در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است که در ان ادعا می‌شود که دولت چین بزرگراه YanAn East overpass شانگ‌های را برای معاون اول رئیس جمهور ایران قرق کرده است و در واقع، اسکورت هیات ایرانی برای شرکت در نشست‌های رسمی با صنایع چین در ششمین نمایشگاه بین المللی واردات چین با قرق کامل بزرگراه صورت پذیرفته است.

جناب مخبر ، قرق بزرگراه چینی برای ترافیک بوده یا تحویل بازار و خدای ناکرده فلان فرض کردن طرف مقابل؟

اگر این خبر راست باشد (که ان شاالله هرچه زودتر، کذب بودن آن اعلام شود)، توجه جناب مخبر را به چند نکته جلب می‌کنیم:


* فرهنگ چینی، فرهنگ تعارفی نیست. حتی در حوزه سیاسی هم با هم تعارف ندارند؛ لذا اگر این خوش خدمتی و تعارف (مثلا به اسم تشریفات دیپلماتیک) برای شما انجام شد، مسلم بدانید قصد نک گیری یا خواباندن چشم‌های هوشیار وجود دارد.

* بستن یک بزرگراه در دو حالت وجود ترافیک غیر قابل کنترل و بحث امنیت، توجیه دارد. در غیر این صورت می‌توان با آزاد سازی لاین یا تراقیک تقطیع شده، اسکورت را هدایت کرد. باز ملاحظه می‌گردد که این کار فاقد توجیه عقلانی است.                                                                                                                                                            
* ایرانی جماعت، هرچقدر هم که تحت فشار باشد، دارای دو توانمندی ذهنی خاص بنام ذهن چاره یاب (توانمندی عقلانی منجر به حفظ استقلال و عدم وابستگی فردی و منجر به توسعه اقتصادی) و هوش خلاق (منجر به آمادگی برای استفاده از تجارب شکست برای کسب پیروزی و توسعه حوزه سیاسی) است. توانمندی‌های ایرانی خود را بکار بگیرید.                                                                                                                                                      
                                                                               

تعداد بازدید : 1اختصاصی پایگاه تحلیلی خبری شعار سال، برگرفته از منابع گوناگون

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین