پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۳۹۴۵۲۵
تاریخ انتشار : ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۵
نماینده مهاباد در تذکری شدید‌اللحن خطاب به وزیر کشور نوشت: جناب وزیر سوال اینجاست که به استناد کدام قانون مامورین به خودشان اجازه می‌دهند که با این شیوه با بانوان برخورد کنند؟ جنابعالی به عنوان متولی امنیت کشور باید مجری قوانین باشید نه اینکه بانوان را با قهر و تهدید سوار بر خودرو‌های گشت نمایند!

شعارسال: جلال محمودزاده نماینده مهاباد در تذکری شدید‌اللحن خطاب به وزیر کشور نوشت:

اخیراً شاهد برخورد‌های غیرمتعارف و غیرقانونی افرادی تحت عنوان حجاب‌بان یا گشت ارشاد در قالب طرح نور با بانوان و دختران دانشجو در سطح کشور هستیم که این امر باعث درگیری‌هایی بین مامورین گشت امنیت اخلاقی با بانوان در خیابان‌ها گردیده است، متاسفانه این برخورد‌ها با ادعای اجرای قانون صورت می‌گیرد این در حالی‌است که قانون عفاف و حجاب که بدلیل داشتن ایرادات قانونی، شکلی و شرعی بار‌ها توسط شورای نگهبان مورد ایراد قرار گرفته و هنوز هم نهایی نشده است.

تذکر شدید یک نماینده مجلس به وزیر کشور درباره گشت ارشاد

نماینده مهاباد در ادامه اظهار کرد: جناب وزیر سوال اینجاست که به استناد کدام قانون مامورین به خودشان اجازه می‌دهند که با این شیوه با بانوان برخورد کنند؟ جنابعالی به عنوان متولی امنیت کشور باید مجری قوانین باشید نه اینکه اجازه دهید بر خلاف ماده ۶۳۸ قانون مجازات اسلامی بانوان را با قهر و تهدید سوار بر خودرو‌های گشت نمایند!

تا کی می‌خواهید به این شیوه نادرست برخورد با مقوله حجاب ادامه دهید؟

تذکر شدید یک نماینده مجلس به وزیر کشور درباره گشت ارشاد

شعارسال با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از سایت رکنا، تاریخ انتشار: 2اردیبهشت1403، کدخبر: 990425، www.rokna.net

اخبار مرتبط
خواندنیها-دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین
پرطرفدارترین