پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۵۱۸۳۷
تاریخ انتشار : ۰۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
شاید تاکنون به شهرهای بزرگ و کوچک زیادی سفر کرده و در نقاط زیبا و تاریخی آن ها عکس گرفته باشید. اما از این طریق نمی توانید تصویر کاملی از شهر مورد نظر و تمام جغرافیای آن داشته باشید. همه عادت دارند که از پایین شهرها و ساختمان های آن را تماشا کنند. برای مثال آسمانخراش هایی که در مقابل ما قد علم کرده اند، ردیفی از ساختمان های بزرگ که در آن ها قدم می زنیم یا بزرگراه های شلوغ و طویلی که با قدم گذاشتن در آن ها زندگیمان را به خطر می اندازیم. بدین ترتیب شهرها از نمای داخلی بسیار بزرگ به نظر می رسند.

شعار سال: اما وقتی از نمایی دورتر یا از نمای بالا به این شهرها نگاه می کنیم با حقیقتی جالب مواجه می شویم و آن این که شهرهای ما چقدر کوچک هستند. همچنیناز این نماهای غیرمتعارف زیبایی های بیشتر و ناشناخته تری را می بینیم که همه تاکنون ندیده اند. وقتی که از پنجره هواپیما به شهرها نگاه می کنیم احساس جالبی داریم. اما امروزه می توان از طریق عکس های هوایی و از نمای بالا تمدن بزرگی که انسان ها ساخته اند را مشاهده کنیم و به خود ببالیم. شما را به تماشای تصاویریاز نمای بالا که توسط دوربین های گروه عکاسان روسی ایرپانو (AirPano) شکار شده اند جلب می کنیم.


ساگرادا فامیلیا (Sagrada Familia)، بارسلونا، اسپانیا


دوبی، امارات متحده عربی


پاریس، فرانسه


دوبی، امارات متحده عربی


وسترداک (Westerdok)، آمستردام، هلند


سیاتل، ایالات متحده آمریکا


قلعه آگرا (Agra Fort)، هند


پرامبانان (Prambanan)، اندونزیبوئنوس آیرس، آرژانتین

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وبسایت روزیاتو، تاریخ 27 بهمن 95، کد مطلب: 139567763: www.rooziato.com

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین