پایگاه تحلیلی خبری شعار سال

سرویس ویژه نمایندگی لنز و عدسی های عینک ایتالیا در ایران با نام تجاری LTL فعال شد اینجا را ببینید  /  سرویس ویژه بانک پاسارگارد فعال شد / سرویس ویژه شورای انجمنهای علمی ایران را از اینجا ببینید       
کد خبر: ۵۵۱۵۴
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۷
نمایشگاه منتخب آثار هنرمندان کارتونیست‌ شهر اصفهان با تأکید بر مسائل اجتماعی با همکاری خانه کاریکاتور اصفهان و انجمن ایرانی مطالعات فرهنگی و ارتباطات (دفتر استانی اصفهان) و انجمن علمی جامعه‌شناسی و گروه علوم اجتماعی دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود.

شعار سال:  به نقل از روابط عمومی حوزه هنری استان اصفهان، در هفته‌ کاریکاتور اجتماعی، منتخبی از آثار هنرمندان کارتونیست‌ شهر اصفهان با تأکید بر مسائل اجتماعی در روز شنبه 7 اسفند ماه افتتاح می شود. پیام پورفلاح مدیرخانه کاریکاتور حوزه هنری استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه از 7 تا 15 اسفندماه از ساعت 8 صبح الی 16 بعدازظهر در راهروی گروه علوم اجتماعی دانشگاه اصفهان جهت بازدید علاقه مندان دایر خواهد بود.
وی افزود: این نمایشگاه شامل 30 اثر از آثار کاریکاتوریست‌های اصفهانی در ابعاد 30 در 40 است که با موضوع آزاد و با تکنیک های مختلف کارشده اند. به همراه این نمایشگاه دو برنامه جنبی (نشست) در روزهای 9 و 14 اسفند ماه در تالار مهرعلیزاده دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه اصفهان برگزار می شود.

شعار سال با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وبسایت اصفهان امروز، تاریخ 5 اسفند 95، کد مطلب: 1565: www.esfahanemrooz.ir

اخبار مرتبط
خواندنیها و دانستنیها
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار
پربازدیدترین
پربحث ترین